Alergie – její příčiny a recepty na uzdravení

Alergie – slovo, které slyším téměř každý den několikrát v období jara, kdy vše začíná růst, kvést. Kdy začíná jaro a vše se probouzí.

Proč tímto problémem trpí tolik lídí? Kde je skutečná příčina? Přijdou k lékaři, lékař jim naordinuje různé prášky, kapky, masti a já nevím, co všechno. Proč lidé nehledají skutečnou příčinu svého problému a jen nechávají 100% zodpovědnost za řešení svého problému lékařům a používají jen to, co jim předepíše a naordinuje s domněkou, že jim toto pomůže? 

Pokud mám problém, nyní se budeme bavit o alergii jako je senná rýma, kožní, trávicí nebo respirační alergie, který nás upozorňuje z duševně-duchovního pohledu na to, že nezvládáme vnější svět v některých aspektech, který vidíme jako nebezpečný a agresivní. Jsme ve fázi obrany, cítíme se napadeni jako oběti. Druzí nás snadno vyprovokují a my zaujímáme obranný postoj a někdy i silnou reakci. Jsme odhodlaní se bránit. Vyháníme tzv. agresora pryč.

Alergie nám říká, že je přehnanou reakcí organismu na nějaký „agresor“ zvenčí, za normálních okolností i banální, bez zvláštního rizika, kterého však vnímáme jako útočníka, jako svého nepřítele. Prach, pyl, roztoči, parfémy, ovoce, zelenina, atd. se tak stávají „imaginárními“ protivníky organismu, na něž organismus prudce reaguje s cílem zničit nebo vypudit „z knihy Řekni mi, kde tě bolí a já ti řeknu proč“.

Je nutné hledat model víry, zda máme nějaké potlačené emoce nebo nevědomé programy. Může to být např. pocit bezbrannosti, zoufalosti, odmítání vlastní síly, potlačený smutek, strach před ublížením, strach udělat to, co by rád dělal, strach z pronásledování, pocit viny. Všechny tyto symptony si vůbec nemusíme v reálném světě uvědomovat.

Jaká je cesta k uzdravení?

Za prvé je nutné tyto programy, potlačené emoce najít, uvolnit, rozpustit a nahradit je novými programi. Někdy to jde rychle, někdy jsou programy tak hluboko uložené, že je potřeba požádat o pomoc terapeuta, který nám dá nadhled a uvidí to, co mi nevnímáme. Je to rychlejší cesta. Na to doporučuji např. Transformační terapii. kterou s úspěchem využívám u klientů. To je, první krok, jak pomoci naší duši i tělu.

Druhým krokem bude vyčistit naše fyzické tělo od toxických a jedovatých látek. Pro nás důležitým pomocníkem je pramatka života na Zemi –  Archebakterie, která když se dostane do lidského těla, hledá příčinu problému. Vyhání z těla vše, co tam nemá být. Čistí a regeneruje naše buňky a napravuje škody na úrovni DNA každé naší buňky.

Archea buňka je obsažena pouze v produktech Dr. Nony díky uznávané lékařce a vědkyni paní Noně Kuchině. Proto pro řešení zdravotních problémů doporučuji tyto unikáty. Kromě Archey dodáváme do těla i léčivé byliny a minerály z Mrtvého moře.

Tato kombinace nám pomůže při řešení vyřešení problému, uzdraví jej v jádru buňky a mi se můžeme v životě posunout dále.

Recept na alergie s produkty Dr. Nony:

Podpůrná kůra přípravky Dr. Nona:

Vnitřně:

  • Halo Fáze 9 – 2 tobolky ráno po dobu 1 – 3 měsíce
  • Halo Gonseen – 1 sklenice 2x denně – ráno na lačno a po obědě, preventivní dávkování, recept na dávkování je ZDE.
  • Halo Čokoseen – 1 lžička denně (do čaje, kaše, mléka, rozpustit do vody)
  • Halo Okseen – 2 tobolky večer po dobu 1 – 3 měsíců

Lokálně:

  • Krém na ruce a nehty – aplikovat do nosních dírek při rýmě 2x denně, prostřídat Dynamik krémem – krémy nejlépe střídat a mazat na vlhkou pokožku
  • Ústní voda  – kapat 2x denně do nosu nebo očí. Ředit 1:2 (jedna lžička ústní vody, 2 lžičky převařené vody). Doporučuji koupit si v lékárně kapátko a v první fázi se zaklonit, nakapat do každé nosní dírky, 1 minut zůstat v předklonu. V druhé fázi si opatrně lehnout a nechat ústní vodu působit. Zůstaňte ležet cca 1 minutu. Do očí kapame v leže.

Doplňkově:

Pro uspoření financí, doporučuji Vám si vyřídit zákaznickou kartu s 20% nebo 35% slevou. Více informací ZDE.

ZKUŠENOSTI KLIENTŮ


Pavla 45 let – 5 let problémy se sennou rýmou na jaře

„Hledala jsem řešení, jak si uzdravit sennou rýmu, kterou jsem řešila více než 7let. Vždy na jaře přišly tyto problémy a musela jsem si nasadit prášky, které jsem nechtěla brát celý život, proto jsem začala hledat jinou cestu k uzdravení. Pro začátek jsem vyzkoušela Gonseen, Fázi 9 a krém na ruce a nehty a vyřídila jsem si zákaznickou kartu kvůli slevě. Po pravidelném používání se senná rýma zmírnila a nebyla tak akutní. Vím, že to chce zůstat trpělivá a vytrvat v programu. I tyto malé pozitivní výsledky mě povzbudily pokračovat dál a nepřestávat. Zkombinovala jsem celý proces i s Transformační terapií, abych našla své programy, proč tuto sennou rýmu mám. Dnes mám za sebou 5 terapií a pokračuji dále. Pomáhá mi v životě jako celku, dodává mi energii, vnitřní klid a nadhled. Produkty Dr. Nony jsem také rozšířila do řešení zdraví celé rodiny.“

Všechny doplňky stravy je nutné zapíjet jednou až dvěma sklenicemi čisté vody. Je nutné dbát doporučení lékaře!! Účinky produktů Dr. Nony se dostaví především při jejich dlouhodobém užívání, (ačkoliv se vyskytly i rychlé pozitivní  reakce při jednorázovém použití).

Všechny kosmetické produkty se nanáší v malém množství na pokožku či sliznice, rychle se vstřebávají. Stačí nanášet malé množství, protože biologicky aktivní látky jsou v nich obsažené ve vysokých koncentracích. Díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony nižší.

Veškeré následující postupy a návody mají pouze doporučující charakter a nemají ani nemohou být náhradou za lékařskou péči. Doplňky Dr. Nony jsou podpůrné a doplňkové a v žádném případě to nejsou léky. Nejprve se poraďte se svým lékařem!!

Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami a odstraňování podvědomých bloků a traumat z prenatálního období. Působím jako osobní terapeutka a konzultantka produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Jsem průvodkyní pro všechny ženy, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví a své sebehodnoty. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.