Analýza jídelníčku a životního stylu

Jste unavení, plni stresů a strachů s vnitřním neklidem?
Hubnete, ale nemůžete zhubnout?
Chcete detoxikovat Vaše tělo, mysl i duši?
Máte zdravotní nebo psychické problémy, berete prášky a hledáte cestu k vyřešení jejich příčiny?

nebo jen toužíte po prevenci a cestě, jak zůstat zdravý a mladý na dlouhá léta? 

Jste na správém místě!

Nechejte si udělat analýzu Vašeho jídelníčku a životního stylu, zjistěte Vaše rezervy, podvědomé programy a psychosomatické příčiny Vašich potíží a dostaňte se do harmonického zdraví.

Pomocí analýzy Vašeho jídelníčku a životního stylu zjistíme a odhalíme možné přičiny Vašich potíží s tím, že po vyplnění objednávky a zaplacení částky na účet Vám pošlu dotazník: Analýza životního stylu, který nám hodně napoví, kde máte své rezervy.

Na dotazník si připravte 15 minut svého klidného času- vše je online, takže stačí mít svůj počítač a následně po odeslání Vám jej vyhodnotím a domluvíme si skype, telefonní nebo osobní schůzku na 30 minut, kde Vám  jídelníček zhodnotím, zanalyzuji a doporučím následné řešení pro Vaše zdraví. A můžete se mě zeptat na Vaše dotazy.

Vy sami se dále rozhodnete, zda  Vám to takto bude stačit nebo budeme spolupracovat a dovedu Vás k výsledku a Vašemu cíli!

K jídelníčku doporučuji ze své zkušenosti nutriční program na míru, který sestavuji z doplňků od firmy Dr. Nona z Mrtvého moře nebo buněčnou výživu od firmy Herbalife, vždy podle Vašich finančních možností.

Cena analýzy je 1.000,- Kč - v ceně je analýza jídelníčku a životního stylu + 30 min vyhodnocení po skype. 

Zkušenosti mých klientů

Libuško velké díky za to že jsi a že dokážeš pomoci ostatním lidem tak jako mě co se týče zdravého životního stylu a stravování. Líbí se mi tvůj komplexní pohled na celou problematiku od A až do Z. Už než jsem tě poznal jsem začal cvičit jógu, začal hubnout a snažil se o lepší životní styl. Dospěl jsem do bodu kdy už se mi nedařilo více zhubnout a stabilovat váhu. Díky tvým postupným a nenásilným úpravám a radám týkajících se stravovacích návyků a dílčím úpravám jídelníčku jsem za rok zhubnul dalších 7kg čistého tuku a přidal 3kg svalové hmoty aniž bych na tom intenzivně pracoval a jsem si vědom že pořád je co zlepšovat. Velmi se mi líbí například svačinové proteinové tyčinky a koncept jednoduché ale zdravé snídaně a také podpůrných prostředků od Dr. Nony a další vychytávky, které průběžně lovíš z klobouku jako překvapení. Především jde ale o tvé know-how úpravy vhodných návyků, postupné rušení zlozvyků a pozitivní a lidský přístup k lidem a jejich problémům. Díky za to, že jsi a těším se na další zlepšováky na poli odkyselování mého organismu, čištění střev, snižování vnitřního tuku a zvyšování svalové hmoty :-)) Všem doporučuji průběžné konzultace a kontroly a každý ať si zvolí tempo, které mu vyhovuje ale hlavně ať vede sice k pomalým ale trvalým pozitivním změnám života, kondice a zdraví, Marek
Marek Votavawww.localproperty.cz, jednatel a majitel
Libuško, děkuji Ti, že jsi mi přišla do cesty. Jako vytížená podnikatelka, maminka 2 dětí jsem postupně přibrala 10 kg. Díky tvému programu, úpravě jídelníčku, terapiím, podpoře a vedení se mi podařilo zdravě a radostně zhubnout celých 10 kg a váhu si dodnes držím. Cítím se plná energi, ráno se mi chce vstávat a přichází mi nové nápady a impulsy do mého podnikání. Děkuji.
Lucie, Zlínmajitelka kosmetického salónu
Jsem nadšená z tvé spolupráce. Nejdříve mě zaujala jen motýlí terapie, ale ty víš, co je přesně potřeba změnit a doporučila jsi mi buněčnou výživu,aby se mé zdraví zlepšilo. Díky Tobě se mi podařilo nejen zhubout 5 kg čistého tuku, detoxikovat tělo, ale si i vyřešit dlouhodobou zácpu, akné a neustálou únavu. Děkuji Ti Libuško!
Anna, Uherský Brod