Časté dotazy

Jsou reverzní reakce při užívání produktů?

Ano jsou. Většinou se jedná o bolesti hlavy, zvracení, únava, průjem, zhoršení vyrážky, ekzému nebo někdy pokožka může více vysychat a objevovat se pupínky. Archea z těla vyhání vše, co tam nemá být, proto součástí detoxikace jsou i reverzní reakce. Je potřeba dávkování snížit, ale pokračovat v užívání.

Za jak dlouhou dobu poznám účinek produktů?

Na tuto otázku nejde jednoznačně odpovědět. Pokud je Vaše zdraví v pořádku, žádné reverzní reakce být nemusí a Archea dělá v těle postupně pořádek. Tady doporučuji pravidelné a systematické užívání produktů i když nic nepozorujete. V těle se odehrává spoustu procesů. Pokud máte již zdravotní komplikace, doporučuje se v programu vydržet min 3-6 měsíců. Jak dlouho problém máte, tak minimálně 10% z této doby počítat na uzdravení + 1-3 navíc. např. prokud je problém více než 10 let, počítat min. rok s uzdravovací kůrou.

Když si vyřídím zákaznickou kartu, musím objednávat pravidelně?

Ne, nemusíte. Bude záležet jen na Vás, kdy budete chtít objednat a v jaké výši. U firmy nejsou povinné pravidelné měsíční nákupy.

Jak poznám, který produkt mám vyzkoušet jako první?

Záleží na Vašem zdravotním stavu, jaké máte zdravotní komplikace, zda berete prášky. Doporučuji využít konzultaci zdarma v rámci výběru a poradenství produktů Dr. Nony.

Můžu mít na produkty slevu?

Ano, můžete. Přečtěte si více na stránkách Zákaznická karta a můžete získat slevu 20% nebo 35%.

Jsou produkty vhodné pro těhotné, kojící matky a pro mininka?

Ano, jsou velmi bezpečně. Nemusíte se ničeho obávat. Paní doktorka Nona Kuchina vyvinula program na regeneraci ženského organismu. Všechny produkty se velmi rychle vstřebávají do krevního oběhu. Obsahují především přírodní komponenty, nemají vedlejší účinky a nejsou návykové. Sama jsem je používala během těhotenství a chystám se i při kojení. Máme plno spokojených uživatelek. Nicméně produkty nejsou náhradou za lékařem předepsané preparáty. Jde o alternativní cestu, doplňující rady lékaře.

Jsou produkty vhodné i pro sportovce?

Ano jsou.Produkty působí na celkové ozdravení, výživu a regeneraci těla, zvýšení vitality, síly a vyšší výkonnosti.

Jak je to s dávkováním produktů?

Dávkování je velmi individuální. Existují obecná doporučení. Doporučuji dávkování jednotlivých produktů včetně výběru prokonzultovat se mnou, kdy Vám odborně poradím dle Vašeho zdravotního stavu.

Jsou produkty bezpečné?

Ano, jsou zcela bezpečné. Všechny výborby firmy jsou složitě testovány a certifikovány jak v Izraeli, tak při dovozu do EU. Všechny výrobní závody firmy jak pro kosmetiku, tak i pro doplňky stravy, mají certifikát GMP, který garantuje vysokou kvalitu a čistotu použitých surovin ve výsledném produktu.

Obsahují produkty nějaké konzervační látky?

Kosmetika Dr. Nony obsahuje velmi vysoké množství přírodních látek (aromaterapeutické oleje, Halo komplex) a pouze stopové množství nutných konzervačních látek. Jako konzervanty nejsou použity PARABENY. Konzervační látky v kosmetice jsou neškodné a není třeba se obávat. Kosmetika na velmi přírodní bázi má velmi nízkou trvanlivost (do několika měsíců od data výbory), což velmi znesnadňuje její distribuci a skladování. Lidé za danou dobu ani nemohou stihnout celý produkt spotřebovat. Bez základního ošetření konzervanty je kosmetika velmi náchylná k plísním a napadení rozkladnými bakteriemi, což je pro pokožku a zdraví člověka nebezpečné. Proto společnost Dr. Nona se rozhodla, že bude používat konzervační látky alespoň v minimálním nutném množství z důvodu zachování bezpečnosti, sterility a delší životnosti.

Obsahují deodoranty hliník?

Ano, obsahují. Odpověď od doktorky Nony Kuchiny na otázku: Je hydrát chloridu aluminia v antiperspirantech nebezpečný? Pro miliony lidí je používání antiperspirantu součástí běžných, každodenních procedur, jako je mytí a oblékání. Tyto hygienické produkty obsahují chemické složky ke snížení potivosti a zamaskovaní zápachu. Pověsti, že používání deodorantů a antiperspirantů může způsobit rakovinu prsu (mléčných žláz), která zaplavila internet, jsou prospěšné hlavně pro výrobce slabých a nekvalitních produktů. Ale toto tvrzení nedokládá žádný vědecký důkaz. Ve skutečnosti, žádný významný vědecký výzkum neodhalil vztah mezi používáním antiperspirantů a rakovinou prsu. Proč se tyto zvěsti se šíří? Je to celkem pochopitelné. Zóna podpaží a hrudi - jsou blízkými sousedy. Někteří lidé se obávají, že proces pocení je díky antiperspirantům blokován a metabolické produkty, které obvykle vycházejí spolu s potem, jsou uvězněny uvnitř, kde jakoby mohou škodit a spustit  Karcinogenezi (patofyziologický proces vzniku a vývoje nádoru). Na základě našich 17-letých pozorování i závěrech  FDA (The  U.S. Food and Drug Administration) dokazuje, že dosud neexistuje žádný důkaz, že hliník může vést k rakovině. Není žádný důvod k panice. Naše  antiperspiranty obsahují  Halo komplex, neutralizující libovolný negativní vliv. Na závěr lze konstatovat, že zvěsti o nebezpečí chloridu hlinitého v antiperspirantech – je obyčejnou válkou o podíl na trhu. Doktorka Nona Kuchina 

Je vhodné užívat produkty, když beru léky?

ANO, je to vhodné. Archea společně s léky zesiluje účinky léků, protože se chová jako nosič a vnese účinnou látku z léků přímo k buňkám. A tím že je antioxidantem, tak vytlačuje z těla ven to, co tam nemá být. Odlehčuje játrům a ledvinám od chemie, která v lécích je obsažená.