Dermatitida, atopický ekzém, problémy na kůži

Dermatitida je společný název pro všechny záněty kůže. Dermatitidy bývají infekční, alergická onemocnění. Pro upřesnění diagnózy je nutné vyšetření u dermatologa, protože infekční a parazitární dermatitidy vyžadují specifický přístup podle stavu individuálního jedince.

Kůže je náš největší orgán. Co mě svědí a pálí? Všechny potíže na kůži signalizujéí problémy v prožívání vztahu k vnějšímu světu. Ekzémy, lupénka, vitiligo, pupínky jsou projevy naší reakce na agresi. Citím se nečissý, neschopný vyjádřit se?  Problémy ukazují vždy na citové problémy a přecitlivělost na životní prostředí, pocit frustrace a emoční bolesti. Pocit „nejraději bych vyletěl  z kůže“

Je nutné hledat model víry, najít příčinu potlačených emocí a nevědomých programů, které si neuvědomujeme.

Jaká je cesta k uzdravení?

Za prvé je nutné tyto programy, potlačené emoce najít, uvolnit, rozpustit a nahradit je novými programi. Někdy to jde rychle, někdy jsou programy tak hluboko uložené, že je potřeba požádat o pomoc terapeuta, který nám dá nadhled a uvidí to, co mi nevnímáme. Je to rychlejší cesta. Na to doporučuji např. Transformační terapii. kterou s úspěchem využívám u klientů. To je, první krok, jak pomoci naší duši i tělu.

Druhým krokem bude vyčistit naše fyzické tělo od toxických a jedovatých látek. Pro nás důležitým pomocníkem je pramatka života na Zemi –  Archebakterie, která když se dostane do lidského těla, hledá příčinu problému. Vyhání z těla vše, co tam nemá být. Čistí a regenerguje naše buňky a napravuje škody na úrovni DNA každé naší buňky.

Archea buňka je obsažena pouze v produktech Dr. Nony díky uznávané lékařce a vědkyni paní Noně Kuchině. Proto pro řešení zdravotních problémů doporučuji tyto unikáty. Kromě Archey dodáváme do těla i léčivé byliny a minerály z Mrtvého moře.

Tato kombinace je účinnou cestou k vyřešení příčiny problému a mi se můžeme v životě posunout vpřed.

Recept na dermatitidu s produkty Dr. Nony:

Velmi pozitivních výsledků bylo v těchto případech dosaženo již při lokálním použitím Dynamického hydratačního krému. Při ekzému je doporučováno vnitřní užívání Ravseenu a Fáze 9, jejich složky mají bezprostřední vliv na povrchové a hlubší vrsty pokožky. Při mokvání ekzému byly ke zmírnění zánětlivých procesů používány obklady s roztokem Kvartetu soli (heřmánek) nebo Ústní vody. Po ukončení mokvání byl použit krém Solaris tělové mléko nebo Dynamický hydratační krém.

Podpůrná kůra přípravky Dr. Nona:

Vnitřně:

  • Fáze 9 – 2 tobolky ráno po dobu měsíce
  • Gonseen – 1 sklenice 2x denně – ráno na lačno a po obědě, preventivní dávkování

Lokálně:

Doplňkově:

Pro uspoření financí, doporučuji Vám si vyřídit zákaznickou kartu s 20% nebo 35% slevou. Více informací ZDE.

ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

Jana, 42 let –  akutní stav ekzému na bérci a chodidlech, který byl léčen tradičními prostředky bez viditelného efektu.

Lokálně: Obklady z vody Mrtvého moře 3x denně po dobu jednoho týdne – poté zmizelo mokvání a otok. Následně střídavě  ( obden) použití Dynamického hydratačního krému a Tělového mléka Solaris.
Vnější použití: Po ukončení aplikace Obkladů z vody Mrtvého moře byly doporučeny koupele 2x v týdnu s Kvartetem soli.

Po 3 týdnech kůry se ekzém zlepšil. 


Martin, 35 let – ekzém seborea na vlasové části hlavy

Lokálně: Pleťová bahenní maska – co druhý den na vlasy (ředěná s vodou), Tělové mléko Solaris – denně.
Zevně: Koupele s Kvartetem solí – 2x denně 2 vršky do vany na 15-20 minut, teplova 37 °C.
Vnitřně: Okseen – 1 tobolka 2x denně.

Po týdnu kůry měla pokožka hlavy  opět zdravý vzhled.


Věra 42 let – problém s růžovým lišejem

Zevně: Dynamický hydratační krém – 2-3x denně na problémová místa.
Vnitřně: Ravseen – 2x denně 2 tobolky před jídlem, zapít 2 dcl vody.

Po 10-ti dnech lupenkové prvky zmizely. Vhodné zkombinovat s tělovým mlékem Solaris.

Všechny doplňky stravy je nutné zapíjet jednou až dvěma sklenicemi čisté vody. Je nutné dbát doporučení lékaře!! Účinky produktů Dr. Nony se dostaví především při jejichdlouhodobém užívání, (ačkoliv se vyskytly i rychlé pozitivní  reakce při jednorázovém použití).

Všechny kosmetické produkty se nanáší v malém množství na pokožku či sliznice, rychle se vstřebávají. Stačí nanášet malé množství, protože biologicky aktivní látky jsou v nich obsažené ve vysokých koncentracích. Díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony nižší.

Veškeré následující postupy a návody mají pouze doporučující charakter a nemají ani nemohou být náhradou za lékařskou péči. Doplňky Dr. Nony jsou podpůrné a doplňkové a v žádném případě to nejsou léky. Nejprve se poraďte se svým lékařem!!

Jsem terapeutka pro duchovní a osobnostní rozvoj, konzultantka produktů Dr. Nony. Pomáhám všem a zejména Ženám, které chtějí změnit svůj život a začít chápat souvislosti a příčiny problémů. Zabývám se koučinkem pro zdravý životní styl, transformační terapií pro odblokování energetických bloků a podvědomých programů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.