Dermatitida – jak vyřešit atopický ekzém

Dermatitida je společný název pro všechny záněty kůže. Dermatitidy bývají infekční, alergická onemocnění. Pro upřesnění diagnózy je nutné vyšetření u dermatologa, protože infekční a parazitární dermatitidy vyžadují specifický přístup podle stavu individuálního jedince.

Velmi pozitivních výsledků bylo v těchto případech dosaženo již při lokálním použitím Dynamického hydratačního krému. Při ekzému je doporučováno vnitřní užívání Ravseenu a Fáze 9, jejich složky mají bezprostřední vliv na povrchové a hlubší vrsty pokožky. Při mokvání ekzému byly ke zmírnění zánětlivých procesů používány obklady s roztokem Kvartetu soli (heřmánek) nebo Ústní vody. Po ukončení mokvání byl použit krém Solaris tělové mléko nebo Dynamický hydratační krém.

Podpůrná kůra přípravky Dr. Nona:

Vnitřně:

  • Fáze 9 – 2 tobolky ráno po dobu měsíce
  • Gonseen – 1 sklenice 2x denně – ráno na lačno a po obědě, preventivní dávkování

Lokálně:

Doplňkově:

ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

Jana, 42 let –  akutní stav ekzému na bérci a chodidlech, který byl léčen tradičními prostředky bez viditelného efektu.

Lokálně: Obklady z vody Mrtvého moře 3x denně po dobu jednoho týdne – poté zmizelo mokvání a otok. Následně střídavě  ( obden) použití Dynamického hydratačního krému a Tělového mléka Solaris.
Vnější použití: Po ukončení aplikace Obkladů z vody Mrtvého moře byly doporučeny koupele 2x v týdnu s Kvartetem soli.

Po 3 týdnech kůry se ekzém zlepšil. 


Martin, 35 let – ekzém seborea na vlasové části hlavy

Lokálně: Pleťová bahenní maska – co druhý den na vlasy (ředěná s vodou), Tělové mléko Solaris – denně.
Zevně: Koupele s Kvartetem solí – 2x denně 2 vršky do vany na 15-20 minut, teplova 37 °C.
Vnitřně: Okseen – 1 tobolka 2x denně.

Po týdnu kůry měla pokožka hlavy  opět zdravý vzhled.


Věra 42 let – problém s růžovým lišejem

Zevně: Dynamický hydratační krém – 2-3x denně na problémová místa.
Vnitřně: Ravseen – 2x denně 2 tobolky před jídlem, zapít 2 dcl vody.

Po 10-ti dnech lupenkové prvky zmizely. Vhodné zkombinovat s tělovým mlékem Solaris.

Všechny doplňky stravy je nutné zapíjet jednou až dvěma sklenicemi čisté vody. Je nutné dbát doporučení lékaře!! Účinky produktů Dr. Nony se dostaví především při jejichdlouhodobém užívání, (ačkoliv se vyskytly i rychlé pozitivní  reakce při jednorázovém použití).

Všechny kosmetické produkty se nanáší v malém množství na pokožku či sliznice, rychle se vstřebávají. Stačí nanášet malé množství, protože biologicky aktivní látky jsou v nich obsažené ve vysokých koncentracích. Díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony nižší.

Veškeré následující postupy a návody mají pouze doporučující charakter a nemají ani nemohou být náhradou za lékařskou péči. Doplňky Dr. Nony jsou podpůrné a doplňkové a v žádném případě to nejsou léky. Nejprve se poraďte se svým lékařem!!

Jsem osobní a rodinná terapeutka a nutriční koučka. Mým posláním je být Vaším průvodcem a podporou při uzdravování těla, duše a mysli a hledat souvislosti a příčiny zdravotních problémů. Zabývám se koučinkem a poradenstvím pro zdravý, vědomý a aktivní životní styl, terapiemi pro odblokování energetických bloků při zdravotních a psychických potížích, podporuji projekt "Zdravá snídaně do každé rodiny" a projekt "Vědomá a zdravá rodina" a provázím maminky během těhotenství pro zdravý vývoj miminka.

Pošlete nám váš dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.