Uznej sebe samu jako tvůrce všeho, co si přeješ vytvořit!

Doplňky stravy značky Dr. Nony

Naše zdraví je přímo spojeno s kvalitou a pestrostí pravidelné stravy. Moderní strava neobsahuje dostačující množství vitanínů a stopových prvků pro správnou činnost organismu. A moderní životní styl neumožňuje plnohodnotné denní zabezpečení organismu výživnými prvky, potřebnými pro produkování energie a obnovení buněk.

Životní prostředí, charakteristické zvýšenou radiací, chemickým znečištěním vody a vstuduchu, velkým obsahem výfukových plynu a průmyslových odpadů, je jedním z hlavních příčin současných zdravotních problémů. Kromě toho se na nás stále projevující škodlivé důslekdy kouření, stresu, nadměrného užívání antibiotik, hormonů, chemoterapeutickcýh preparátů, vyčerpání půdy a zhoršení kvality potravinových produktů, které kupujeme nebo pěstujeme. Mnohé z těchto rizikových faktorů je velmmi obtížné kontrolovat, ale můžeme se snažit chránit svůj organismus tím, že mu pravidelně dodáváme potřebné látky, které posilují činnost imunitního systému. Napomůžeme tím čištění organismu a vylučování těžkých kovů a jiných toxických látek, obnovení látkové výměny a zlepšení činnosti organismu celkově.

Správnou životosprávou – vyváženou stravou, fyzickým pohybem a pravidelným odpočinkem můžeme příznivě ovlivnit činnost vnitřních orgánů a zlepšit své zdraví. To je zásada východní medicíny. Produkce Dr. Nony neléčí v přímém smyslu slova, ale aktivují přirozenou obranyschopnost organismu.

„Šťastný člověk je zdravý člověk“ a „nemoci je jednodušší předejít, než ji léčit.“ – to jsou hlavní zásady čínské medicíny. Proto užíváním produkce Dr.  Nony umožňuje mladým lidem plnohodnotně se rozvíjet, lidem středního věku zbrzdit proces stárnutí a lidem ve zralém věku cítit se dobře a energeticky.

Jsou nezaměnitelnou podporou imunitního systému umožňující obnovení funkcí organismu a preventivně působí proti vzniku onemocnění. Při užívání doplňků je nutné počítat s tím, že nepřínáší okamživé výsledky a vyžadují pravidelnost a správné dávkování.

Názvy doplňků stravy končí názvem .“..seen“, což v předkladu do češtiny znamená „čínský“. Východní medicína vyznává filozofii, že vše souvisí se vším, všechny živé systémy jsou vzájemně provázané. V případě, že určitá část systému lidského organismu onemocní, tak je pochopitelné, že trpí i činnost ostatních orgánů a systémů. Symbolem produkce Dr. Nony jsou had a hmoždíř. Had symbolizuje zdraví a životní síllu. Hmoždíř byl využíván na přípravu lektvarů a bylinných směsí.

Proces nastartování přirozených funkcí organismu probíhá pomalu a postupně a není dobré na něj spěchat.  Pro těle není přirozené, aby různá poškození a odpaddní látky, které tělo nastřádalo v průběhu několika let zmizely během několika dnů.
Produkce Dr. Nony jsou založené především na přírodních složkách, výtažcích z bylin a vitamínech. Je možné jej užívat i v průběhu klasických metod léčení, nevylučují chirugické zákroky, ozařování a chemoterapii ani jiné způsoby, které jsou součástí tradiční medicíny. Naopak tradiční medicínu doplňují a výrazně zlepšují její výsledky.

Produkty Dr. Nony obsahuji HALO KOMPLEX na základě vzácné Archeabakterie, minerálů Mrtvého moře, aromaterapeutických olejů a fytoterapeutických složek. Produktce Dr. Nony, jak krémy, tak doplňky mají vstřebatelnost 75-90% za 10 minut do krevního oběhu.

beseda

Jsou připravené podle tradičních čínských receptur, stimulující regeneraci poškozených buněk, obnovují činnost imunitního systému, obnovují látkovou výměnu při různých poruchách, pomáhají tělu vylučogvat toxické látky, chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů a obnovují rovnováhu všech systému těla.

 

Jsem osobní terapeutka, výživová poradkyně v oblasti chronických zdravotních potíží a úpravy váhy. Při konzultacích vycházím z celostního přístupu ke zdraví. Od roku 2011 působím jako odborná konzultantka produktů Dr. Nony z Mrtvého moře s Archeabakterií díky nim pomáhám ženám mít pevné a harmonické zdraví a tak zvládnout náročné dny v práci i ty strávené s rodinou.

Pošlete nám váš dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.