Jak na problémy s koleny a jak zůstat bez léků i v seniorském věku

Jsem vděčná za mé rodiče a jejich zkušenoti s produkty, kteří ve svých letech (maminka 57 let – cukrářka, otec 61 let – zedník, malíř) neberou žádné prášky na zdravotní problémy. Takže to jde i za těchto podmínek.

Neříkám, že nejsou úplně bez zdravotních problémů, ale když už se něco objeví, tak rychle své zdraví podpoří Archeou a každý den už 7 rokem systematicky doplňují do těla Archeu skrze produkty Dr. Nony. Dbají také na zdravou a vyváženou stravu- ranní teplá voda s citronem, snídaňové smoothie, lehké večeře. Ale pořádné moravské jídlo si také umí porádně užít včetně moravské slivovice! Produkty Dr. Nona berou od doby, kdy jsem je s nimi seznámila- roku 2011 a vždy dají na mé doporučení!

Co každý den berou a které produkty si oblíbili na podporu jejich zdraví?

Sůl do koupele – 2x v týdnu pravidelné koupele

Krém Solaris – každý den na problémová místa, bolesti kloubů, páteře

Dynamický hydratační krém – na pulsní místa a při akutních stavech (chřipka, nachlazení) kombinují s krémem Solaris

Šampon na časté použití – místo zubní pasty jako prevence paradentózy a krvácení dásní (oba měli velké problémy se zuby) a na odlíčení pleti

Čaj Gonseen – každé ráno na lačno 3 dcl čaje na prevenci (pijí je pravidelně každý den už 7 rokem)

Goldseen – 1tbl ráno před snídaní jako multiminerální a vitamínový doplněk a na mozek

+ vždy dle situace – pokud mají stresovou situaci tak Yamseen a jako domácí lekárničku tobolky Okseen – aby jej měli vždy po ruce!!

a jedna zkušenost ze života:

 „Libuščin tatínek měl delší dobu problémy s koleny. Reuma se začalo projevovat. Pracuje u stavební firmy. Při práci to začaly šílené boelesti. Chtěl si stoupnout a strašná bolest….,ještě že máme doma vždy něco od Nony. Myslel si, že to rozchodí, ale bolesti se stupňovaly, tak si objednal Reumoseen,který bral po větších dávkách 2-2-2 a pomalu se začaly bolesti mírnit. Objednal si další balení a s polu s dynamickým krémem,bahnem,solemi a taky s obklady Mrtvého moře bolesti přestaly uplně bez jediného léku od bolesti. Měli jsme svatbu a tancoval jako čert. Po měsíci užívání bere Reumoseen jako prevenci spolu s dalšími produkty.
Oba víme že bez těchto produktu to prostě nejde. Jsme rádi,že se Libušce dostaly do rukou.“

Moje vlastní zkušenosti se mohou lišit od zkušeností dalších uživatelů, proto negarantuji, že dosáhnete stejných výsledků. Každý organismus funguje individuálně, proto se zříkám osobní zodpovědnosti za uvedené informace.

Všechny doplňky stravy je nutné zapíjet jednou až dvěma sklenicemi čisté vody. Je nutné dbát doporučení lékaře!! Účinky produktů Dr. Nony se dostaví především při jejichdlouhodobém užívání, (ačkoliv se vyskytly i rychlé pozitivní  reakce při jednorázovém použití).

Všechny kosmetické produkty se nanáší v malém množství na pokožku či sliznice, rychle se vstřebávají. Stačí nanášet malé množství, protože biologicky aktivní látky jsou v nich obsažené ve vysokých koncentracích. Díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony nižší.

Veškeré následující postupy a návody mají pouze doporučující charakter a nemají ani nemohou být náhradou za lékařskou péči. Doplňky Dr. Nony jsou podpůrné a doplňkové a v žádném případě to nejsou léky. Nejprve se poraďte se svým lékařem!!

Jsem terapeutka, nutriční koučka a konzultantka produktů Dr. Nony. Pomáhám Ženám - podnikatelkám, manažerkám, obchodnicím a všem maminkám, kterým záleží na zdraví svém a své rodiny mít pevné a harmonické zdraví a žít šťastný a spokojený život. Zabývám se koučinkem pro zdravý životní styl, transformační terapií pro odblokování energetických bloků a podvědomých programů, podporuji projekt "Zdravá snídaně do každé rodiny" .
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.