Jak uzdravit své zdraví pomocí Archeabakterie z Mrtvého moře?  

Hledáte cestu pro udzravení Vašich zdravotních problémů nebo cestu pro zachování zdraví, krásy a mladí? Nebo snad to, co užíváte Vám úplně nefunguje a nevidíte zlepšení?

I já jsem byla na cestě hledání. Začala jsem ve svých 20 letech řešit své zdravotní problémy - akné, nadýmání, únavu, zácpu, migrény. Zde si můžete přečíst můj příběh. Běhala jako křeček v kleci stále dokola od jednoho lékaře k druhému a všude mi říkali, že jsem zdravá a nic mi nenašli. Proto jsem se rozhodla převzít zodpovědnost do svých rukou a začala jsem jinak.

Za posledních 8 let jsem pomohla stovkám klientkám a rodinám uzdravit se z nejrůznějších zdravotních problémů nebo podpořit jejich cestu k uzdravení.

Jak řekla jedna moje klientka "Produkty Dr. Nony beru jen kvůli Archeabakterii" - v tom je jejich vyjímečnost a nadčasovost. 

ARCHEABAKTERIE

Co to je?

Archebakterie jsou jednobuněčné organismy staré 3,5 miliardy let, které přežívají pouze v extrémních přírodních podmínkách, např. v horkých vřídlech nebo vodách s vysokým obsahem soli- Mrtvé moře. 

Archea je tedy nejstarší linií života na Zemi. Je v ní uložena velká životní síla a energie, která má svou vlastní inteligenci. Nese v sobě zakódovanou informaci – PŘEŽÍT ZA KAŽDOU CENU – a tuto informaci o způsobu přežití a obranyschopnosti předává na genetické úrovni našim buňkám a tak vyvolává silné uzdravující a posilňující procesy v celém organismu.

Archeabakterie jsou také nejsilnější ANTIOXIDANTEM v přirozené formě. Působí na lidskou buňku zevnitř a nejen že ji omlazuje, ale uvnitř spouští havarijní systém buňky a posiluje tak imunitní systém organismu. 

Jak funguje

Do těla se dostane v tzv. HALO komplexu, který obsahují všechny produkty společnosti Dr. Nona International. Bakterie je tam konzervována v soli a uvolňuje se v lidském těle, kde má ideální podmínky (teplota, PH a absence kyslíku) pro život. V té chvíli začne jejich práce na obnově buněk.

Jakmile se Archebakterie dostane do kontaktu s buňkou, chová se jako její vnitřní léčitel. Zreviduje její DNA společně se stavem mitochondrií a pak buňku vyčistí od volných radikálů. Kromě toho umí pracovat i s poškozenými buňkami, které mohou být zmutované nebo karcinogenní. Archebakterie tyto buňky donutí k apoptóze, což je přirozený proces buněčné smrti a deformovaná buňka se tak zničí. Pokud je buňka již mrtvá, Archebakterie ji umí přeměnit na potravu pro nově vznikající. Tomu se říká autotrofní efekt – mrtvé buňky se přeměňují na jakýsi kompost, ze kterého si tělo vezme to, co potřebuje, a zbytek vyloučí.

To všechno dělá z Archebakterie skvělého pomocníka. Působení Archebakterie je možné přesně zacílit a tím zvýšit rychlost a efektivitu jejího působení. Kromě popsaného účinku na lidské buňky pomáhá Archebakterie také s omlazením, regenerací a očištěním organismu. I přesto, že je řada účinků Archebakterie stále neznámá, výsledky jejího pravidelného užívání jsou vidět a hlavně cítit.

Kultivace Archeabakterie

Dr. Nona Kuchina je jedním z objevitelů způsobu, jak Archebakterii abstrahovat z Mrtvého moře a uchovat její vlastnosti a účinky mimo Mrtvé moře.

Tato snaha kultivovat Archeu byla již od roku 1900. Tehdy profesor Mečnikov – lékař, nositel Nobelovy ceny za medicínu, kterou získal v 1908 za výzkum imunitního systému prohlásil: „ten, kdo kultivuje archeu, zachrání svět…“.

Do roku 1994 se ji nepodařilo kultivovat mimo vody Mrtvého moře.  Bylo nutné vyrobit speciální prostředí, díky kterému přežije. Tento roztok se jmenuje HALO KOMPLEX, na který má společnost celosvětový patent.

Dr. Nona

Archea a kmenové buňky

Mechanismus účinků Archeabakterie na organismus je podobný funkci kmenových buněk.

Archeabakterie je nejstarší buňka na zemi. Je nevyčerpatelným zdrojem biologicky aktivních látek, energie a informací na buněčné úrovni. Kmenové buňky jsou výchozími buňkami všech lidských orgánů a tkání, ze kterých se tvoří buňky všech ostatních typů. Ve své podstatě jsou kmenové buňky "servisní tým" organismu, který se zaměří na problémové oblasti a nahradí nemocné, poškozené buňky příslušeného orgánu. Během života se množství kmenových buněk snižuje a snižuje se také regenerační schopnost těla.

Archeabakterie - mateřská buňka na Zemi, pomáhá zachovat a zvýšit množství kmenových buněk v lidském těle a v přípradě potřeby je může i nahradit.

Reference s produkty

„S produkty Nony jsem se setkal poprvé v roce 2010 a měl jsem k nim stejný vztah jako k řadě zbytečných doplňků, které jsou produktem obchodního marketingu.Postupně jsem však při využívání produktů zjišťoval, že jde o úplně jiné přípravky, než jen podpůrné a zbytečné. Postupně mne začaly přípravky D.N.I. uzdravovat. Nejdříve (v roce 2011-12) mě udzravila kombinace Dynamického krému (při potírání) čaje Gonseen a Reumoseenu a Ravseenu výrůstek na bederní páteři, který mne začal výrazně ohrožovat v hybnosti. Nebo po těžkém úrazu na kole (2013), kdy jsem měl zcela rozbitý obličej. Po masivní aplikaci dynamického krému se obličej během několika dnů zcela uzdravil– vrchní kůže se zcela obnovila – proti předpokladům lékařů.
Jiří Hřebíček Psycholog a kouč
S produkty Dr.Nona jsem se poprvé setkala asi před rokem v létě 2017, kdy jsem byla u mé mentorky Libušky Jankůjové pro radu, jak se poprat s rozhozeným zažíváním, nepravidelným režimem apod. Cítila jsem v té době, že potřebuji tělo pořádně pročistit a detoxikovat od všeho špatného, nezdravého, stresu, únavy a dalších „radostí“ co nám život přináší. Dostala jsem od ní čaj Gonseen a já se začala seznamovat s Dr.Nonou. První myšlenka byla něco ve smyslu „Další produkt? Sice tomu moc nedávám, ale zkusím to, čaj mě přece nezabije.“ Dokonce mi velice zachutnal a já se postupem času stala na něm skoro závislá. Těším se každé ráno, až si ho uvařím. Ze začátku jsem měla doma jen Gonseen a nad dalším produktem jsem ani neuvažovala, ale osud tomu asi tak chtěl a já si koupila krém Solaris, zejména z důvodu ekzému, který mě trápí již od narození, stejně tak mou sestru. Postupně jsem se začala seznamovat a sbírat zkušenosti se všemi produkty. To už jsem začala prohlubovat své znalosti o značce a účincích archey a úplně jsem tomu propadla po prvním semináři, kde o produktech krásně povídala Lucka Balážová. Už jen z důvodu, že mě od mala trápí ekzém, od 16-ti let štítná žláza, od 18-ti artróza v koleni po úrazu. Věřím, že pomocí archey se mé tělo uzdraví a už nyní cítím, že při pravidelném a systematickém užívání mám více energie, mé tělo se pročistilo a zhubla jsem 3 kg.
Anna Pekárková Zdravorní sestřička

Poslechněte si rozhovor PROČ produkty Dr. Nony s Archeou?

Má vlastní zkušenost, v čem jsou unikátní a vyjímečné, co je Archeabakterii a  jak působí na naše zdraví!