Při objednávce nad 1500,- Kč je doprava ZDARMA! Ke každé objednávce dostanete DÁREK!

Vaše dotazy k objednávkám a poradenství volejte zákaznický servis +420 608 887 760

Jak podpořit své zdraví, uzdravit své fyzické tělo nebo najít příčiny zdravotních problémů?

aneb odhalte tajemství zdraví a udělejte pro sebe maximum!

Možná že i Vy řešíte nějaký svůj osobní zdravotní problém a řešíte jej již dlouho? Nebo hledáte další cestu pro uzdravení?  Nebo snad to, co užíváte Vám úplně nefunguje a nevidíte zlepšení? Běháte jako křeček v kleci stále dokola od jednoho lékaře k druhému a všude Vám říkají, že jste zdraví a nic nenašli? Nebo jen rádi zkoušíte nové a nepoznané a záleží Vám na prevenci?

Za posledních 8 let jsem pomohla stovkám zákazníkům se uzdravit z nejrůznějších zdravotních problémů nebo podpořit jejich cestu k uzdravení. Lidé za mnou často chodí a ptají se, co mají dělat. Nechci brát prášky celý život. Unavujě mě to, jak se cítím. Nemám chuť na nic. Už nevím,co dál. Beru bylinky, čaje, doplňky, upravila jsem stravu, ale výsledek žádný nebo minimální. 

Faktem je, že je plno cest, na každého funguje něco jiného. Ale Archea působí vždy - rychle a bezpečně!

Co kdybyste i Vy dosáhli vytouženého zdraví a byli si jisti, že jste našli tu správnou cestu pro Vás?

ARCHEABAKTERIE

Co to je?

V roce 1977 vědci objevili jednobuněčné organismy staré 3,5 miliardy let – Archebakterie. Ty jsou tak odolné, že s úspěchem přežívají za extrémních přírodních podmínek, např. v horkých vřídlech nebo vodách s vysokým obsahem soli. 

Archea je tedy nejstarší linií života na Zemi. Je v ní uložena velká životní síla a energie, která má svou vlastní inteligenci. Ve své DNA nese v sobě zakódovanou informaci – PŘEŽÍT ZA KAŽDOU CENU – a tuto informaci o způsobu přežití a obranyschopnosti předává na genetické úrovni našim buňkám a tak vyvolává silné uzdravující a posilňující procesy v celém ogranismu.

Kultivace Archeabakterie

Dr. Nona Kuchina je jedním z objevitelů způsobu, jak Archebakterii abstrahovat z Mrtvého moře a uchovat její vlastnosti a účinky mimo Mrtvé moře.

Tato snaha kultivovat Archeu byla již od roku 1900. Tehdy profesor Mečnikov – lékař, nositel Nobelovy ceny za medicínu, kterou získal v 1908 za výzkum imunitního systému prohlásil: „ten, kdo kultivuje archeu, zachrání svět…“.

Do roku 1994 se ji nepodařilo kultivovat mimo vody Mrtvého moře.  Bylo nutné vyrobit speciální prostředí, díky kterému přežije. Tento roztok se jmenuje HALO KOMPLEX, na který má společnost celosvětový patent.

Dr. Nona

Archea a kmenové buňky

Mechanismus účinků Archeabakterie na organismus je podobný funkci kmenových buněk.

Archeabakterie je nejstarší buňka na zemi. Je nevyčerpatelným zdrojem biologicky aktivních látek, energie a informací na buněčné úrovni. Kmenové buňky jsou výchozími buňkami všech lidských orgánů a tkání, ze kterých se tvoří buňky všech ostatních typů. Ve své podstatě jsou kmenové buňky "servisní tým" organismu, který se zaměří na problémové oblasti a nahradí nemocné, poškozené buňky příslušeného orgánu. Během života se množství kmenových buněk snižuje a snižuje se také regenerační schopnost těla.

Archeabakterie - mateřská buňka na Zemi, pomáhá zachovat a zvýšit množství kmenových buněk v lidském těle a v přípradě potřeby je může i nahradit.

Jak funguje

K regeneraci buněk dochází pomocí přípravků, které obsahují Archebakterie zakonzervované v soli. Poté, co je lidské tělo přijme, se užitečné bakterie začnou uvolňovat, aby se následně v ideálních podmínkách, které jim tělo poskytuje, zabydlely. V té chvíli začne jejich práce na obnově buněk.

Jakmile se Archebakterie dostane do kontaktu s buňkou, chová se jako její vnitřní léčitel. Zreviduje její DNA společně se stavem mitochondrií, a pak buňku vyčistí od volných radikálů. Kromě toho umí pracovat i s poškozenými buňkami, které mohou být zmutované nebo karcinogenní. Archebakterie tyto buňky donutí k apoptóze, což je přirozený proces buněčné smrti, a deformovaná buňka se tak zničí. Pokud je buňka již mrtvá, dokáže si s ní Archebakterie také poradit. Tomu se říká autotrofní efekt – mrtvé buňky se přeměňují na jakýsi kompost, ze kterého si tělo vezme to, co potřebuje, a zbytek vyloučí.

To všechno dělá z Archebakterie skvělého pomocníka. Působení Archebakterie je možné přesně zacílit a tím zvýšit rychlost a efektivitu jejího působení. Kromě popsaného účinku na lidské buňky pomáhá Archebakterie také s omlazením, regenerací a očištěním organismu. I přesto, že je řada účinků Archebakterie stále neznámá, výsledky jejího pravidelného užívání jsou vidět a hlavně cítit.

Proč produkty Dr. Nony s Archeabakterií zařadit do každodenního programu zdraví?

Nejsilnější antioxidant na Zemi - výrazně posiluje náš imunitní systém

Čistí buňky od toxických a odpadních látek, omlazuje je a regeneruje

Odkyseluje organismus a pomáhá s každodenní detoxikací

Poškozené buňky opraví nebo je zlikviduje a autotrofně přetvoří na potravu pro nově vznikající

Zastavuje stárnutí buněk

Předává našim buňkám informaci "PŘEŽÍT ZA KAŽDOU CENU", kterou má v sobě uloženou

Zachovává a zvyšuje množství kmenových buněk

Na výběr je více než 50 produktů s Archeabakterií - kosmetika, doplňky stravy, parfémy, dětská řada

Čistí naše tělo celostně - na fyzické, duchovnní i mentální rovině

Reference s produkty

„S produkty Nony jsem se setkal poprvé v roce 2010 a měl jsem k nim stejný vztah jako k řadě zbytečných doplňků, které jsou produktem obchodního marketingu.Postupně jsem však při využívání produktů zjišťoval, že jde o úplně jiné přípravky, než jen podpůrné a zbytečné. Postupně mne začaly přípravky D.N.I. uzdravovat. Nejdříve (v roce 2011-12) mě udzravila kombinace Dynamického krému (při potírání) čaje Gonseen a Reumoseenu a Ravseenu výrůstek na bederní páteři, který mne začal výrazně ohrožovat v hybnosti. Nebo po těžkém úrazu na kole (2013), kdy jsem měl zcela rozbitý obličej. Po masivní aplikaci dynamického krému se obličej během několika dnů zcela uzdravil– vrchní kůže se zcela obnovila – proti předpokladům lékařů.

Jiří Hřebíček Psycholog a kouč

S produkty Dr.Nona jsem se poprvé setkala asi před rokem v létě 2017, kdy jsem byla u mé mentorky Libušky Jankůjové pro radu, jak se poprat s rozhozeným zažíváním, nepravidelným režimem apod. Cítila jsem v té době, že potřebuji tělo pořádně pročistit a detoxikovat od všeho špatného, nezdravého, stresu, únavy a dalších „radostí“ co nám život přináší. Dostala jsem od ní čaj Gonseen a já se začala seznamovat s Dr.Nonou. První myšlenka byla něco ve smyslu „Další produkt? Sice tomu moc nedávám, ale zkusím to, čaj mě přece nezabije.“ Dokonce mi velice zachutnal a já se postupem času stala na něm skoro závislá. Těším se každé ráno, až si ho uvařím. Ze začátku jsem měla doma jen Gonseen a nad dalším produktem jsem ani neuvažovala, ale osud tomu asi tak chtěl a já si koupila krém Solaris, zejména z důvodu ekzému, který mě trápí již od narození, stejně tak mou sestru. Postupně jsem se začala seznamovat a sbírat zkušenosti se všemi produkty. To už jsem začala prohlubovat své znalosti o značce a účincích archey a úplně jsem tomu propadla po prvním semináři, kde o produktech krásně povídala Lucka Balážová. Už jen z důvodu, že mě od mala trápí ekzém, od 16-ti let štítná žláza, od 18-ti artróza v koleni po úrazu. Věřím, že pomocí archey se mé tělo uzdraví a už nyní cítím, že při pravidelném a systematickém užívání mám více energie, mé tělo se pročistilo a zhubla jsem 3 kg.

Anna Pekárková Zdravorní sestřička

Ze zkušeností vím, že klienti mají rádi jistotu při výběru takových produktů, které jim pomůžou s aktuálním zdravotním stavem tak, aby si koupili jen to, co potřebují a neutráceli peníze za plno doplňků. Navíc při vážných zdravotních stavech je potřeba zvolit postupný systém užívání.

Proto Vám nabízím 30 min poradenství zdarma, tak abysme probali vše, co Vás trápí, jaký je Váš problém a mohla tak doporučit pro Vás to nejlepší a nejúčinnější pro celkové zlepšení Vašeho životního stylu.

S klienty se domlouvám většinu po skype, telefonu  nebo osobně ve Zlíně. Tak jak každému vyhovuje.

Poslechněte si ucelenou přednášku na téma Archea - podstata zdraví!

Dozvíte se, co je Archea, jak působí, jak se dostává do těla a proč je tak důležitá pro naše zdraví. Přednáší psycholog a kouč Jiří Hřebíček.

Odhalte tajemství zdraví - Archeabakterii

Objevte účinky Archeabakterie a získejte tak pevné a harmonincké zdraví!