ARCHEABAKTERIE

Co to je?

V roce 1977 vědci objevili jednobuněčné organismy staré 3,5 miliardy let – Archebakterie. Ty jsou tak odolné, že s úspěchem přežívají za extrémních přírodních podmínek, např. v horkých vřídlech nebo vodách s vysokým obsahem soli. 

Archea je tedy nejstarší linií života na Zemi. Díky Dr. Noně - uznávané vědkyni a lékařce a izraelské společnosti  D.N.I. jsme schopni jako jedni z mála lidí na světě regenerovat pomocí archei i své vlastní buňky.

Archea působí na naše mentální i duchovní úroveň

Archea je první buňka na Zemi, co vznikla. Předává nám informaci o prapůvodu a života. Je to náš lékař, terapeut, popř. psychoterapeut u nás doma a všude tam, kde produkty používáme.

Produkty jsou "vysokovibrační" - pozvedají nás na vyšší úroveň vědomí a pomáhají nám jít vpřed. Rozpouští a vyplavují naše podvědomé programy, modely víry a postoje, čistí nás na všech úrovních našeho těla - fyzické, mentální i duchovní.

Archea v sobě nese program "LÁSKY, RADOSTI, ŽIVOTA"

Jak funguje

K regeneraci buněk dochází pomocí přípravků, které obsahují Archebakterie zakonzervované v soli. Poté, co je lidské tělo přijme, se užitečné bakterie začnou uvolňovat, aby se následně v ideálních podmínkách, které jim tělo poskytuje, zabydlely. V té chvíli začne jejich práce na obnově buněk.

Jakmile se Archebakterie dostane do kontaktu s buňkou, chová se jako její vnitřní léčitel. Zreviduje její DNA společně se stavem mitochondrií, a pak buňku vyčistí od volných radikálů. Kromě toho umí pracovat i s poškozenými buňkami, které mohou být zmutované nebo karcinogenní. Archebakterie tyto buňky donutí k apoptóze, což je přirozený proces buněčné smrti, a deformovaná buňka se tak zničí. Pokud je buňka již mrtvá, dokáže si s ní Archebakterie také poradit. Tomu se říká autotrofní efekt – mrtvé buňky se přeměňují na jakýsi kompost, ze kterého si tělo vezme to, co potřebuje, a zbytek vyloučí.

To všechno dělá z Archebakterie skvělého pomocníka. Působení Archebakterie je možné přesně zacílit a tím zvýšit rychlost a efektivitu jejího působení. Kromě popsaného účinku na lidské buňky pomáhá Archebakterie také s omlazením, regenerací a očištěním organismu. I přesto, že je řada účinků Archebakterie stále neznámá, výsledky jejího pravidelného užívání jsou vidět a hlavně cítit.

Poslechněte si ucelenou přednášku na téma Archea - podstata zdraví!

Dozvíte se, co je Archea, jak působí, jak se dostává do těla a proč je tak důležitá pro naše zdraví. Přednáší psycholog a kouč Jiří Hřebíček.