Uznej sebe samu jako tvůrce všeho, co si přeješ vytvořit!

ARCHEABAKTERIE

Co to je?

V roce 1977 vědci objevili jednobuněčné organismy staré 3,5 miliardy let – archebakterie. Ty jsou tak odolné, že s úspěchem přežívají za extrémních přírodních podmínek, třeba v horkých vřídlech nebo vodách s vysokým obsahem soli. Jak ale mohou tyto prastaré organizmy pomoci nám, lidem? Zjistila to izraelská doktora Nona Kuchina se svou společností D.N.I., která došla k objevu, že díky archebakteriím jsou lidé schopni regenerovat své vlastní buňky.

Jak funguje

K regeneraci buněk dochází pomocí přípravků, které obsahují Archebakterie zakonzervované v soli. Poté, co je lidské tělo přijme, se užitečné bakterie začnou uvolňovat, aby se následně v ideálních podmínkách, které jim tělo poskytuje, zabydlely. V té chvíli začne jejich práce na obnově buněk.

Jakmile se Archebakterie dostane do kontaktu s buňkou, chová se jako její vnitřní léčitel. Zreviduje její DNA společně se stavem mitochondrií, a pak buňku vyčistí od volných radikálů. Kromě toho umí pracovat i s poškozenými buňkami, které mohou být zmutované nebo karcinogenní. Archebakterie tyto buňky donutí k apoptóze, což je přirozený proces buněčné smrti, a deformovaná buňka se tak zničí. Pokud je buňka již mrtvá, dokáže si s ní Archebakterie také poradit. Tomu se říká autotrofní efekt – mrtvé buňky se přeměňují na jakýsi kompost, ze kterého si tělo vezme to, co potřebuje, a zbytek vyloučí.

To všechno dělá z Archebakterie skvělého pomocníka. Působení Archebakterie je možné přesně zacílit a tím zvýšit rychlost a efektivitu jejího působení. Kromě popsaného účinku na lidské buňky pomáhá Archebakterie také s omlazením, regenerací a očištěním organismu. I přesto, že je řada účinků Archebakterie stále neznámá, výsledky jejího pravidelného užívání jsou vidět a hlavně cítit.

Poslechněte si ucelenou přednášku na téma Archea - podstata zdraví!

Dozvíte se, co je Archea, jak působí, jak se dostává do těla a proč je tak důležitá pro naše zdraví. Přednáší psycholog a kouč Jiří Hřebíček.

Přečtěte si články týkající se Mrtvého moře

Doplňky stravy značky Dr. Nony

Naše zdraví je přímo spojeno s kvalitou a pestrostí pravidelné stravy. Moderní strava neobsahuje dostačující množství vitanínů…

Celý článek

MRTVÉ MOŘE - zdroj zdraví a náš lékař

MRTVÉ MOŘE - ZDROJ ZDRAVÍ A NÁŠ LÉKAŘ je unikátní slané bezodtokové jezero, které se nachází na hranicích…

Celý článek

Kdo to je Archeabakterie?

Archea je rozsáhlá skupina prokariotických jednobuněčných organismů, jejíž nezávislost na ostatních doménách života (bakterie a eukaryota) byla…

Celý článek