Nechte na sebe působit živou sílu Mrtvého moře - Archeabakterii

Opravdu Dr. Nona funguje? Jaké jsou opravdové zkušenosti?

Přečtěte si recenze reálných uživatelů

Anna Pekárková, zdravotní sestřička, 28 let

S produkty Dr.Nona jsem se poprvé setkala asi před rokem v létě 2017, kdy jsem byla u mé mentorky Libušky Jankůjové pro radu, jak se poprat s rozhozeným zažíváním, nepravidelným režimem apod. Cítila jsem v té době, že potřebuji tělo pořádně pročistit a detoxikovat od všeho špatného, nezdravého, stresu, únavy a dalších „radostí“ co nám život přináší. Dostala jsem od ní čaj Gonseen a já se začala seznamovat s Dr.Nonou.

První myšlenka byla něco ve smyslu „Další produkt? Sice tomu moc nedávám, ale zkusím to, čaj mě přece nezabije.“ Dokonce mi velice zachutnal a já se postupem času stala na něm skoro závislá. Těším se každé ráno, až si ho uvařím. Ze začátku jsem měla doma jen Gonseen a nad dalším produktem jsem ani neuvažovala, ale osud tomu asi tak chtěl a já si koupila krém Solaris, zejména z důvodu ekzému, který mě trápí již od narození, stejně tak mou sestru. Postupně jsem se začala seznamovat a sbírat zkušenosti se všemi produkty.

To už jsem začala prohlubovat své znalosti o značce a účincích archey a úplně jsem tomu propadla po prvním semináři, kde o produktech krásně povídala Lucka Balážová. Už jen z důvodu, že mě od mala trápí ekzém, od 16-ti let štítná žláza, od 18-ti artróza v koleni po úrazu. Věřím, že pomocí archey se mé tělo uzdraví a už nyní cítím, že při pravidelném a systematickém užívání mám více energie, mé tělo se pročistilo a zhubla jsem 3 kg. Myslím, že není v pořádku, aby byli lidé nemocní již od dětských let a lékaři ani nedokážou vysvětlit roč tomu tak je.

Jsem zdravotní sestra a setkávám se ve svém profesním životě se spoustou klientů, které trápí civilizační nemoci, autoimunitní onemocnění, psychosomatické problémy a tak bych mohla pokračovat ještě dlouho. A k tomu je archea jako stvořená. Umí se s problémy vypořádat, přeprogramovat nemocné buňky, pomáhá řešit příčiny problémů, nikoliv jen jejich projevy. To je to, co se mi líbí nejvíc. Snažím se rozšiřovat produkty kolem sebe, protože jsem našla konečně něco, čemu věřím a myslím si, že to má smysl.

Bohužel v dnešním přeplněném trhu i zde většinou platí, že až osobní zkušenost lidi přesvědčí o účincích a smyslu produktů a proto je mým cílem předat myšlenku i zkušenost s produkty a pomoci jim k lepšímu a kvalitnějšímu životu. Vím, že jsem si vybrala správnou cestu.

Anička P.

 


Jiří Hřebíček, psycholog, 60 let

S produkty Nony jsem se setkal poprvé v roce 2010 a měl jsem k nim stejný vztah jako k řadě zbytečných doplňků, které jsou produktem obchodního marketingu.

Postupně jsem však při využívání produktů zjišťoval, že jde o úplně jiné přípravky, než jen podpůrné a zbytečné. Postupně mne začaly přípravky D.N.I. léčit.

Nejdříve (v roce 2011-12) mi vyléčila kombinace Dynamického krému (při potírání) čaje Gonseen a Reumoseenu a Ravseenu výrůstek na bederní páteři, který mne začal výrazně ohrožovat v hybnosti. Prokazatelný výsledek se projevil po aplikaci kombinace přípravků, byl to v podstatě jediný prostředek zabránění budoucí mé nehybnosti – jak mi potvrdili i odborníci – byli překvapeni mým zázračným uzdravením.

Takový krásný příklad totálního léčení si občas ověřuji, když se něčím spálím, nebo si způsobím například řeznou ránu – pokud se mi podaří okamžitě aplikovat dynamický krém, vždy se popálenina nebo jakákoli rána vyléčí do několika hodin. Zajímavé je, že dynamický krém se na ránu musí aplikovat okamžitě - rána musí být čerstvá – čerstvě mrtvé buňky pak Dynamický krém likviduje a tkáň regeneruje stoprocentně. Pokud se krém aplikuje později (po několika hodinách, další den), léčebný efekt již tak výrazný není.

Totéž, ovšem v podstatně větším rozsahu, jsem si velmi účinně ověřil po těžkém úrazu na kole (2013), kdy jsem měl zcela rozbitý obličej. Po masivní aplikaci dynamického krému se obličej během několika dnů zcela vyléčil – vrchní kůže se zcela obnovila – proti předpokladům lékařů. K tomuto mému „případu“ mám i fotodokumentaci.

Zatím poslední podstatný účinek jsem na sobě zjistil po aplikaci Krému na oční vrásky – očního krému (aplikace přímo do očí v letech 2016-2017), po jehož dlouhodobější aplikaci se mi podstatně zlepšil zrak – což se projevilo hlavně při řízení auta, kdy jsem jednoho dne odložil brýle, resp. brýle mi začaly vadit. Bylo to dost nečekané, ale jedinou možnost zlepšení jsem vylučovací metodou stanovil Krém na oční vrásky.

Případným zájemcům o zdravý nikoli nemocný život bych chtěl prozradit klíčovou myšlenku produktů D.N.I., obsahující komplex s archeou - považuji ji za hlavní smysl používání archey:

„Podstata účinku archey, která je přítomna v produktech D.N.I. není prioritně v léčení – regeneraci mrtvých tkání, ale především v preventivní péči – vyhledávání deformovaných buněk v organismu a jejich řízená likvidace. Proto se snažím mít v těle vždy silnou koncentraci archey, aby deformované buňky v mém těle našla a zlikvidovala. Je v podstatě lhostejné, kterým přípravkem koncentraci zajistím – čaj, dynamický krém, mléko Solaris, Chocoseen, Ústní voda, Pasta na zuby nebo pravidelně střídám doplňky, především Goldseen (koenzym Q10 – srdce), Pulmoseen (plíce), Newseen (prevence proti demenci) a samozřejmě Ravseen (trávicí trakt, slinivka, játra a žlučník).“ 

 

Jsem zcela přesvědčen, že člověk, který má v těle dostatečnou koncentraci archey nemusí mít obavy o své zdraví a svou kondici.

Přeji všem proto dostatečnou koncentraci Archey v těle.

Libuše Jankůjová, výživová poradkyně a osobní terapeutka, 35 let

Má vlastní zkušenost, která mě totálně přesvědčila – zčernaly mi zuby

Než jsem produkty Dr. Nona začala užívat neměla jsem žádné citelné zdravotní potíže. Alespoň jsem si to myslela. O mých zubech jsem vůbec nic netušila. Moje první velká zkušenost byla taková, že mi asi na měsíc zčernaly zuby. Čistila jsem si je Šampónem na časté použití a Minerální solí. Je to asi šílené, když víte, že máte používat tuto kombinaci vnitřně než jsme zvyklé.

Vnitřně jsem brala bylinnou směs Gonseen a tobolky Ravseen. Sama jsem se zalekla, protože jsem myslela, že jsem si zničila zubní sklovinu. Byla to však reverzní reakce, kdy Archeabakteriie našla skrytý problém, o kterém jsem nevěděla a zachránila mi zuby. Možná i před velkými zdravotními problémy.

Dnes už netestuji – ale jsem si jistá kvalitou! Pomáhám ženám, které se chtějí cítit zdravě a vitálně v hektickém a náročném pracovním dni. Produkty používám každý den – kdy jsem běžnou kosmetiku vyměnila za smysluplnou kosmetiku nejen já, ale i můj partner, rodiče a děti mých sourozenců.

Nikdy nevíme, co v sobě máme, stejně jako jsem to nevěděla ani já. Dr. Nona je v dnešní uspěchané době velká pomoc pro ty, co chtějí žít život naplno v tomto hektickém životě ve zdraví, kráse a s vnitřním klidem 🙂