Opravdu Dr. Nona funguje? Jaké jsou opravdové zkušenosti?

Přečtěte si reference reálných uživatelů

Anna Pekárková, zdravotní sestřička, 28 let

S produkty Dr.Nona jsem se poprvé setkala asi před rokem v létě 2017, kdy jsem byla u mé mentorky Libušky Jankůjové pro radu, jak se poprat s rozhozeným zažíváním, nepravidelným režimem apod. Cítila jsem v té době, že potřebuji tělo pořádně pročistit a detoxikovat od všeho špatného, nezdravého, stresu, únavy a dalších „radostí“ co nám život přináší. Dostala jsem od ní čaj Gonseen a já se začala seznamovat s Dr.Nonou.

První myšlenka byla něco ve smyslu „Další produkt? Sice tomu moc nedávám, ale zkusím to, čaj mě přece nezabije.“ Dokonce mi velice zachutnal a já se postupem času stala na něm skoro závislá. Těším se každé ráno, až si ho uvařím. Ze začátku jsem měla doma jen Gonseen a nad dalším produktem jsem ani neuvažovala, ale osud tomu asi tak chtěl a já si koupila krém Solaris, zejména z důvodu ekzému, který mě trápí již od narození, stejně tak mou sestru. Postupně jsem se začala seznamovat a sbírat zkušenosti se všemi produkty.

To už jsem začala prohlubovat své znalosti o značce a účincích archey a úplně jsem tomu propadla po prvním semináři, kde o produktech krásně povídala Lucka Balážová. Už jen z důvodu, že mě od mala trápí ekzém, od 16-ti let štítná žláza, od 18-ti artróza v koleni po úrazu. Věřím, že pomocí archey se mé tělo uzdraví a už nyní cítím, že při pravidelném a systematickém užívání mám více energie, mé tělo se pročistilo a zhubla jsem 3 kg. Myslím, že není v pořádku, aby byli lidé nemocní již od dětských let a lékaři ani nedokážou vysvětlit roč tomu tak je.

Jsem zdravotní sestra a setkávám se ve svém profesním životě se spoustou klientů, které trápí civilizační nemoci, autoimunitní onemocnění, psychosomatické problémy a tak bych mohla pokračovat ještě dlouho. A k tomu je archea jako stvořená. Umí se s problémy vypořádat, přeprogramovat nemocné buňky, pomáhá řešit příčiny problémů, nikoliv jen jejich projevy. To je to, co se mi líbí nejvíc. Snažím se rozšiřovat produkty kolem sebe, protože jsem našla konečně něco, čemu věřím a myslím si, že to má smysl.

Bohužel v dnešním přeplněném trhu i zde většinou platí, že až osobní zkušenost lidi přesvědčí o účincích a smyslu produktů a proto je mým cílem předat myšlenku i zkušenost s produkty a pomoci jim k lepšímu a kvalitnějšímu životu. Vím, že jsem si vybrala správnou cestu.

Anička P.


Jiří Hřebíček, psycholog a kouč

S produkty Nony jsem se setkal poprvé v roce 2010 a měl jsem k nim stejný vztah jako k řadě zbytečných doplňků, které jsou produktem obchodního marketingu.

Postupně jsem však při využívání produktů zjišťoval, že jde o úplně jiné přípravky, než jen podpůrné a zbytečné. Postupně mne začaly přípravky D.N.I. léčit.

Nejdříve (v roce 2011-12) mi vyléčila kombinace Dynamického krému (při potírání) čaje GonseenReumoseenu a Ravseenu výrůstek na bederní páteři, který mne začal výrazně ohrožovat v hybnosti. Prokazatelný výsledek se projevil po aplikaci kombinace přípravků, byl to v podstatě jediný prostředek zabránění budoucí mé nehybnosti – jak mi potvrdili i odborníci – byli překvapeni mým zázračným uzdravením.

Takový krásný příklad totálního léčení si občas ověřuji, když se něčím spálím, nebo si způsobím například řeznou ránu – pokud se mi podaří okamžitě aplikovat dynamický krém, vždy se popálenina nebo jakákoli rána vyléčí do několika hodin. Zajímavé je, že dynamický krém se na ránu musí aplikovat okamžitě - rána musí být čerstvá – čerstvě mrtvé buňky pak Dynamický krém likviduje a tkáň regeneruje stoprocentně. Pokud se krém aplikuje později (po několika hodinách, další den), léčebný efekt již tak výrazný není.

Totéž, ovšem v podstatně větším rozsahu, jsem si velmi účinně ověřil po těžkém úrazu na kole (2013), kdy jsem měl zcela rozbitý obličej. Po masivní aplikaci dynamického krému se obličej během několika dnů zcela vyléčil – vrchní kůže se zcela obnovila – proti předpokladům lékařů. K tomuto mému „případu“ mám i fotodokumentaci.

Zatím poslední podstatný účinek jsem na sobě zjistil po aplikaci Krému na oční vrásky – očního krému (aplikace přímo do očí v letech 2016-2017), po jehož dlouhodobější aplikaci se mi podstatně zlepšil zrak – což se projevilo hlavně při řízení auta, kdy jsem jednoho dne odložil brýle, resp. brýle mi začaly vadit. Bylo to dost nečekané, ale jedinou možnost zlepšení jsem vylučovací metodou stanovil Krém na oční vrásky.

Případným zájemcům o zdravý nikoli nemocný život bych chtěl prozradit klíčovou myšlenku produktů D.N.I., obsahující komplex s archeou - považuji ji za hlavní smysl používání archey:

„Podstata účinku archey, která je přítomna v produktech D.N.I. není prioritně v léčení – regeneraci mrtvých tkání, ale především v preventivní péči – vyhledávání deformovaných buněk v organismu a jejich řízená likvidace. Proto se snažím mít v těle vždy silnou koncentraci archey, aby deformované buňky v mém těle našla a zlikvidovala. Je v podstatě lhostejné, kterým přípravkem koncentraci zajistím – čaj, dynamický krém, mléko Solaris, Chocoseen, Ústní voda, Pasta na zuby nebo pravidelně střídám doplňky, především Goldseen (koenzym Q10 – srdce), Pulmoseen (plíce), Newseen (prevence proti demenci) a samozřejmě Ravseen (trávicí trakt, slinivka, játra a žlučník).“ 

Jsem zcela přesvědčen, že člověk, který má v těle dostatečnou koncentraci archey nemusí mít obavy o své zdraví a svou kondici.

Přeji všem proto dostatečnou koncentraci Archey v těle.


Libuše Jankůjová,  terapeutka, 37 let

Má vlastní zkušenost, která mě totálně přesvědčila – zčernaly mi zuby

Než jsem produkty Dr. Nona začala užívat neměla jsem žádné citelné zdravotní potíže. Alespoň jsem si to myslela. O mých zubech jsem vůbec nic netušila. Moje první velká zkušenost byla taková, že mi asi na měsíc zčernaly zuby. Čistila jsem si je Šampónem na časté použitíMinerální solí. Je to asi šílené, když víte, že máte používat tuto kombinaci vnitřně než jsme zvyklé.

Vnitřně jsem brala bylinnou směs Gonseen a tobolky Ravseen. Sama jsem se zalekla, protože jsem myslela, že jsem si zničila zubní sklovinu. Byla to však reverzní reakce, kdy Archeabakteriie našla skrytý problém, o kterém jsem nevěděla a zachránila mi zuby. Možná i před velkými zdravotními problémy.

Dnes už netestuji – ale jsem si jistá kvalitou! Pomáhám ženám, které se chtějí cítit zdravě a vitálně v hektickém a náročném pracovním dni a doporučuji jim cílené programy. Produkty sama používám každý den v rámci prevenci zdraví , v rámci detoxikace, na podporu renegerace po sportu, také jsem je používala v celém období těhotenství a pro zdravý vývoj miminka.

Nikdy nevíme, co v sobě máme, stejně jako jsem to nevěděla ani já. Dr. Nona je v dnešní uspěchané době velká pomoc pro ty, co chtějí žít život naplno v tomto hektickém životě ve zdraví, kráse a s vnitřním klidem 🙂


Další reference mých klientů...

Mám ráda přírodní produkty a jsem vyznavačem alternativní medicíny. Produkty Dr. Nony mě úplně nadchly. Vyzkoušela jsem si jak krémy, tak deodoranty, potravinové doplňky, soli i parfémy. Deodoranty jsou skvělé v tom, že se cítím celý den skvěle a i při večerním sprchování, je zjevné, že je stále účinný a při tom zdravotně nezávadný. Co mě fascinuje je mnohostranné použití produktů a i když ze začátku je člověk trochu skeptický, protože nás komerce a reklama naučila, že přece oční krém je na oči a je nesmysl s ním léčit hemeroidy, tak zde po vyzkoušení musím potvrdit pravdivost tohoto tvrzení. Nedávno jsem měla úraz na noze, kde při klasickém léčení si pacient prožije nejméně tři týdny se sádrou či jiným fixováním a pak opět rozcvičování. Já jsem s produkty Dr. Nony také noze dala týden klidu, ale pravidelnou studenou kopelí se solí a s krémem Dynamic jsem zánět za týden vyléčila.
Anna, 55 letProdukty Nony mě úplně nadchly
Produkty používám od dubna roku 2012 a během toho období jsem vyzkoušela tyto produkty: Za základ považuji SOLI DO KOUPELE, které pravidelně užívám každý den. Dávám si zrnka do vody nebo pod jazyk. Účinek je že mám více energie. Necítím překyselenost organismu. Mám pocit, že to i urychluje trávení. Např. když si občas dám nějaký nezdravý oběd a potom si dám sůl, tak se necítím tak „přecpaná“ jako kdybych si tu sůl nedala. Dále používám sůl do koupele, kterou si dávám pravidelně 1x týdně obvykle o víkendu a beru to jako „restart organismu“ po pracovním týdnu. Po koupeli se cítím úžasně zregenerovaná. Další úžasná věc, kterou mám u sebe vždy v kabelce je DAKSEEN. Dodává spousty energie, zasytí, tlumí chuť na sladké, což pro člověka, který chce mít štíhlou postavu je výborná věc. Je to skvělá věc i na pročištění organismu. Z tabletek je pro mě číslo jedna NEWSEEN. Je to pro mě určitá forma „antidepresiv“, když jsem ve velkém stresu. Člověka to neskutečně uklidní a nabije pozitivní energii. Pravidelné užívání mi dává každodenní vnitřní klid a nadhled. Výborný je i DYNAMIK KRÉM proti bolestem hlavy, OČNÍ KRÉM proti unaveným očím a mnohé další.
Irena, 32 let
K produktům Dr. Nony jsem se dostala přes Libušku Jankůjovou, ke které jsem chodila na motýlí terapii. Nikdy před tím jsem o nich neslyšela a ani nikdy před tím jsem neslyšela o archeabakterii. Když jsem se však dozvěděla víc, pochopila jsem, čím jsou tyto produkty tak jedinečné a co vše jsou schopné. Dnes už je používám necelý rok. Nejprve jsem začala se solí. Tu si každý den dávám do vody, pod jazyk a občas si dám koupel. Z kosmetických přípravků používám tělový krém Solaris a šampon proti lupům. Líbí se mi na nich především všestranné využití a to nejen na nich, ale na všech produktech od Dr. Nony. Používám je, jak mě zrovna napadne. Šamponem si někdy čistím obličej, někdy zuby, někdy si ho natřu na bolavá místa a jsem velmi spokojená. Z výživových doplňků používám čaj Gonseen, který mi velmi zachutnal. Nejvíce mě z produktů ale zaujala parfémová řada. Harmonizační parfémy jsou úžasná věc a mohu všem jen doporučit. Jendou stříknete nad hlavu a hned máte lepší den. Jako poslední jsem si zakoupila dynamický krém, se kterým sice nemám takovou zkušenost, ale hned jsem si ho oblíbila. Stačí ho natřít jednou či víckrát denně na pulzní místa a archeabakterie vám okamžitě koluje tělem. Má velmi příjemnou vůni. Od té doby, co produkty používám, cítím se celkově lépe a to i po psychické stránce, protože produkty pomáhají zvyšovat odolnost vůči stresu, který je v dnešní době všude kolem nás. Jsem moc vděčná za to, že se mi dostalo příležitosti tyto produkty poznat.
Klára, 30 let
Produkty jsem začala používat v listopadu předloňského roku a první mě velmi oslovil oční krém, který mi jako jediný z mnoha vyzkoušených nedráždil oči. Později se mi oční krém osvědčil pro dcerku při zánětu spojivek, který zmizel velmi rychle (asi za 1,5 dne). Velmi dobře se mi pro celou rodinu osvědčila každodenní konzumace čaje Gonseen. Dětem jsem jej kombinovala ještě s preventivním užíváním sirupu Bariseen a celou loňskou zimu jsme přestály bez nemoci (jen s občasným nachlazením) a to přesto, že syn byl první rok ve školce a dcera v předchozích letech každou zimu v podstatě promarodila. Pro dceru, která měla dlouhodobé problémy se záněty močových cest a rok a půl měla nepřetržitě nasazeny antibiotika, jsem tyto dva produkty doplnila ještě nanášením dynamického krému na bříško a koupelemi ve směsi solí. Její stav se hodně zlepšil a dnes už je téměř rok bez antibiotik. V boji proti onemocněním jako jsou virózy a jiné nemoci horních dýchacích cest se mi také velmi svědčilo užívání Okseenu. Při prvních obtížích užíváme zvýšenou dávku několikrát denně v kombinaci s potíráním postižených míst dynamickým krémem, užíváním solí různým způsobem (pod jazyk, inhalace, koupel) a kloktáním ústní vody a na vlastní kůži jsem několikrát zaznamenala postupné zlepšení zdravotního stavu a nemoc nevypukla v plné míře. Dynamický krém je mým velmi oblíbeným produktem, používáme ho v podstatě na cokoliv bolavého, a pokud je používán delší dobu a pravidelně, většinou dojde ke zlepšení. Týká se to bolesti kloubů, svalů, zad apod. Ostatní kosmetické výrobky doktorky Nony se staly součástí našeho každodenního života, ať už je to Šampón pro časté použití, Solaris (ten používám jako denní krém), nebo Noční krém, Tělové mléko, Pomáda na rty a Krém na ruce. Z jejich používání mám velmi dobré subjektivní pocity, nesetkala jsem se s žádnou negativní reakcí ani u sebe ani u lidí v mém okolí a objektivně se mi zlepšil stav pleti a vlasů. Celá rodina si také velmi oblíbila všechny tři produkty buněčné výživy. Děti samozřejmě milují Chocoseen jak v podobě nápoje, tak například nasypaný na kaši. Oblíbili si i Dakseen, dávají si každý den kousek tyčinky a dcerce se zlepšilo zažívání, poškozené dlouhodobým užíváním antibiotik. Soupseen se stal naším oblíbeným dochucovadlem.
Martina