Nechte na sebe působit živou sílu Mrtvého moře - Archeabakterii

JAK je to s tím pozitivním myšlením?

POZITIVNÍ MYŠLENÍ je moc krásné, úžasné, povznášející…ráno se skvěle naladíme, pozitivně promyslíme, zvizualizujeme si krásný, zdravý, prosperující a úspěšný den, dáme si jasný fokus,ale pak přijde okamžik, který vše zvrátí a pak se sami sebe ptáme, co to je? Proč to tak je? Proč se mi to děje?

Je to jednoduché, situace nám přišla do cesty, abych si mohla z aury a z našeho podvědomí odstranit to, co si mám zpracovat- většinou je to něco negtivního, je to pro nás nová příležitost k růstu, k pochopení situace, k posunu dál a překonání sám sebe. I negativní situace jsou pro nás velmi skvělou zkouškou a učením se. Lepší jako ve škole.

Proto pozitivně myslet můžeme celý život, ale ve skutečnosti si budeme jen na něco hrát, nebudeme upřimní k sami sobě. Jak už jsem zmínila, jde především o naše nevědomí aneb PODVĚDOMÍ.

Tam je vše, co nevnímáme, máme tam toho tolik za celý svůj život, že si to ani nedokážeme představit. Je to práce na celý život. Pro lepší pochopení- je to jako s odpadkovým košem, který pravidelně vynášíme. Tak je to i s naším podvědomím, které potřebujeme každý den, možná každým okamžikem čistit, čistit, čistit…Proto když se mi něco děje, zastavím se a čístím.

Na to je výborná technika Ho’oponopono- Omlouvám se, prosím odpusť mi, děkuji Ti a miluji Tě., kterou můžu používat kdykoliv a kdekoliv. Ale někdy hold potřebujeme pomocnou ruku z venčí. To už si každý sám za sebe navnímá, kdy to zvládnu sám a kdy ne.

Mezi další oblíbené techniky na čištění podvědomí, které ze své praxe doporučuji jsou Metamorfní technika a pro silné jedince- CODEX MENTE.

Přeji Vám lehkou hlavu.

Libuše

Autor článku a fotografií: Libuše Darmia Jankůjová
Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Jsem osobní terapeutka, výživová poradkyně v oblasti chronických zdravotních potíží a úpravy váhy. Při konzultacích vycházím z celostního přístupu ke zdraví. Od roku 2011 působím jako odborná konzultantka produktů Dr. Nony z Mrtvého moře s Archeabakterií díky nim pomáhám ženám mít pevné a harmonické zdraví a tak zvládnout náročné dny v práci i ty strávené s rodinou.

Pošlete nám váš dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.