Nechte na sebe působit živou sílu Mrtvého moře - Archeabakterii

Jak odkyselit tělo a zbavit se pálení žáhy?

Ahoj Libuško, díky za zaslaný odkaz na tvé nové stránky. Věřím, že budou přínosem pro všechny které trápí nějaký zdravotní problém a chtějí zlepšit kondici a úroveň zdraví. Využiji tohoto kanálu pro mé dotazy. Prosím o radu jakým způsobem odkyselit organismus? Jak se zbavit věčného pálení žáhy po většině jídel? To samé je zahlenění a věčné smrkání,… a v neposlední řadě prosím o radu ohledně kolene, které mě začíná při určitém pohybu bolet. Věděla bys co by mohlo pomoci? Díky Marek

Ahoj Marku,
děkuji za tvůj dotaz. Je moc fajn, že hledáš cesty pro zlepšení tvého zdraví.Pojďme se na to podívat postupně.

1) překyselení organismu, pálení žáhy, zahlenění i smrkání –  to vše je volání tvého těla o změnu stravy,odkyselení včetně cílené detoxikace organismu. Tělo se potřebuje zbavit toxinů, hlenů. Je to hlavně otázka úpravy stravy. Doporučuji ze stravy úplně vyloučit běžný cukr – buchty, sladkosti, sladké nápoje, jogurty i ty slazené a BIO (aspon na 1 měsíc), bílou mouku (tu nahraď špaldovou, rýžovou, kukuřičnou, pohankovou), maso max 1-2 v týdnu a jen krůtí, králičí a ryby, vyřadit alkohol a večerní jezení.

Zaměřit se na celozrnné obiloviny- rýži natural, jáhly, quinou, kváskový chléb, hodně čerstvé i dušené zeleniny, ovoce max 1 kus/den. Z bílkovin rostlinné zdroje jako je tofu, tempeh, setian a hlavně luštěniny, ty doporučuji každý den. Nezapomínej na ořechy a semínka- aspoň 1 lžíce denně. Různě je střídej. Je to dlouhodobý proces a zbavování toxinů pomocí stravy půjde pomalu. Můžou být i reverzní reakce těla – bolest hlavy, únava, rýma. Více pij. Doporučuji, aby se zdravá strava stala tvým životním stylem a automaticky měl chuť na tyto potraviny. Vždy si řekni, jak se po takovém jídle cítíš a zda tvé tělo je spokojené a máš skutečně hlad nebo chuť?  A také opatrně na emoční jezení.

2) bolest kolene– pokud tě koleno bolí delší dobu doporučuji si zajít na vyšetření ortopeda, zda je vše v pořádku. Můžou tam být krystalky soli, které způsobují bolest. Pokud sportuješ, o to více je potřeba o své koleno pečovat. Na bolavé koleno doporučuji krém Solaris a tobolky Reumoseen– přímo vysypat na koleno a zamazat krémem Solaris 2x denně.

Abychom se více zbavily kyselin a toxinů doporučuji Ti následný program na detoxikaci pomocí Archey, bylin a minerálů z Mrtvého moře. Program je na 1 měsíc, vždy doporučuji vydržet alespoň 3 měsíce, kdy sám vyhodnotíš změnu:

První fáze detoxikace:

1) čaj Gonseen– 1/4 litru ráno na lačno a 1/4 litru před obědem nebo v průběhu dne
2) 1/3 tyčinky Dakseen – ráno na lačno každý den, hodně zapít vodou

3) tobolky Pulmoseen – v dávkování 1- 0 -1 – vždy zapít vodou a před jídlem

4) 2x v týdnu koupele v solích – přidat do koupele sodu bicarbonu nebo zelený jíl alespoň 2 lžíce.

5) krém Solaris – 1x za týden natřít celé tělo, ideálně po koupeli

Další fáze detoxikace

Pokračovat čajem Gonseen- 1 šálek denně, tyčinkami Dakseen ve stejném dávkování, koupelemi  a přidat tobolky Cleanseen v dávkování 0-0-2- zapít vodou. Celý program je na komplexní detoxikaci, odkyselení těla, harmonizaci zdraví.

Držím pěsti.

HALO GONSEEN
Speciální směs bylinek v čaji Halo Gonseen má blahodárné účinky…
HALO DAKSEEN
Tyčinky Halo Dakseen jsou skvělým prostředkem, jak udržovat organismus zdravý…
HALO PULMOSEEN
HALO PULMOSEEN pomáhá především při plicních onemocněních a dýchacích problémech.…
HALO SOUPSEEN
Polévka Halo Soupseen je užitečný pomocník ve chvílích únavy. Dodává…
KOUPELOVÉ SOLI MRTVÉHO MOŘE
Koupelové soli z Mrtvého moře vám umožní vytvořit léčebné podmínky…
TĚLOVÉ MLÉKO SOLARIS
Primárním úkolem tělového mléka Solaris je ochrana pokožky před negativními…
Balíček: na podporu detoxikace a odkyselení
Balíček obsahuje produkty Gonseen, Soupseen a Goldseen. Tyto produkty se…
Buněčná výživa
Balíček obsahuje produkty Čokoseen, Soupseen, Dakseen. Tyto produkty se vzájemně…

 

Jsem osobní terapeutka, výživová poradkyně v oblasti chronických zdravotních potíží a úpravy váhy. Při konzultacích vycházím z celostního přístupu ke zdraví. Od roku 2011 působím jako odborná konzultantka produktů Dr. Nony z Mrtvého moře s Archeabakterií díky nim pomáhám ženám mít pevné a harmonické zdraví a tak zvládnout náročné dny v práci i ty strávené s rodinou.

Pošlete nám váš dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.