Kdo to je Archeabakterie?

Archea je rozsáhlá skupina prokariotických jednobuněčných organismů, jejíž nezávislost na ostatních doménách života (bakterie a eukaryota) byla objevena v roce 1977.

Zpočátku se vědci domnívali, že archea jsou jen organismy, žijící v extrémních podmínkách – jako jsou horká vřídla nebo slaná jezera. Na konci dvacátého století zjistili, že to neplatí, že archei přebývají i v mořské vodě.

Archei nelze běžně kultivovat v laboratoři. Odhaduje se, že existuje na světě cca 25 kmenů archeí. Z nich pouze 8 kmenů je člověk schopen kultivovat a to z drtivé většiny pro technologické účely v potravinářském průmyslu (náhrada za amylázy) a v čističkách odpadních vod (produkce bioplynu a čištění).

Nálezy zbytků lipidů, které s největší pravděpodobností patřily archeálnímu organismu se datují do doby před až 3,8 miliardy let (nálezy z Grónska).

Archea je tedy nejstarší linií života na Zemi.

Díky Dr. Noně a izraelské společnosti  D.N.I. jsme schopni jako jedni z mála lidí na světě regenerovat pomocí archei i své vlastní buňky.

Jak vlastně archea pracuje?

  • Dostává se do těla. Jak? S přípravky D.N.I.

Do těla se dostane v Halo komplexu v přípravcích společnosti Dr. Nona International (přípravek podobný soli s vitamíny a archebakterií). Bakterie je konzervována v soli a uvolňuje se v lidském těle, kde má ideální podmínky (teplota, PH a absence kyslíku) pro život.

  • Začne se chovat jako vnitřní léčitel buněk.

Začíná pracovat na obnově buněk. Jakmile se dostane do kontaktu s buňkou, zreviduje její DNA a stav mitochondrií (buněčných elektráren) a vyčistí buňku od volných radikálů (tím se stává antioxidantem).

  • Donutí „nemocnou“ buňku zničit sama sebe.

Jakmile je buňka poškozená (zmutovaná, karcinogenní), donutí ji k tzv. apoptóze – což je přirozený proces buněčné smrti. Tím se přirozeně zlikviduje deformovaná (zmutovaná, karcinogenní buňka). Je to významné právě u metastatických (volně putujících buněk v těle), které jinak nikdo při jejich uvolnění z prvotního – maligního nádoru v těle nemá šanci najít (a tyto metastatické buňky zakládají druhotný nádor – metastázu). Takovou účinnost má archebakterie.

Kromě toho dokáže zlikvidovat již mrtvé buňky (například jako následek opalování) – jde o autotrofní efekt, který z mrtvých buněk vytváří jakýsi kompost, ze kterého si tělo vezme to, co potřebuje a zbytek vyloučí.

Archea je přírodní léčitel. Čím více archei v těle je, tím více zreviduje buněk.

Čím přesněji ji zacílíme (srdce, plíce, játra, kosti, klouby, žlázy s vnitřní sekrecí, mozek), tím rychleji dochází k obnově našeho tělesného orgánu. Má velmi silné regenerační, omlazující a očistné účinky.

Řada funkcí archei je však dosud zahalena tajemstvím, protože je přístupná teprve něco kolem 20 let (odkdy Dr. Nona Kuchina s jejími účinky pracuje) – jeví se jako velmi pravděpodobné, že jde o tajemství vzniku života. Aktuální výzkumy hovoří o tom, že u Haloarcheí byly objeveny látky se specifickým antibiotickým účinkem, tzv. archaeociny

Výsledky jsou zřejmé… my, kteří archeu využíváme již mnoho let, cítíme změny na sobě a máme kolem sebe mnoho případů, kdy přípravky Doktorky Nony pomáhají v mnoha zdravotních problémech.

Přečtěte si reference uživatelů ZDE

Poslechněte si ucelenou přednášku na téma Archea – podstata zdraví!

Dozvíte se, co je Archea, jak působí, jak se dostává do těla a proč je tak důležitá pro naše zdraví. Přednáší psycholog a kouč Jiří Hřebíček.

Jsem osobní a rodinná terapeutka a nutriční koučka. Mým posláním je být Vaším průvodcem a podporou při uzdravování těla, duše a mysli a hledat souvislosti a příčiny zdravotních problémů. Zabývám se koučinkem a poradenstvím pro zdravý, vědomý a aktivní životní styl, terapiemi pro odblokování energetických bloků při zdravotních a psychických potížích, podporuji projekt "Zdravá snídaně do každé rodiny" a projekt "Vědomá a zdravá rodina" a provázím maminky během těhotenství pro zdravý vývoj miminka.

Pošlete nám váš dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.