Manipulace, ubližování, nechci ztrácet čas

„Hezký večer paní Libuško. Byla jsem u Vás asi před deseti dny. Potřebovala jsem se trochu zorientovat ve svých vztazích,uzavřít některé kapitoly a také si ujasnit,co se svým současným přítelem. Jestli jeho manipulace zvládnu nebo ne..Už mě z toho zlobí i zdraví. Pracuji duchovně a opravdu mu nechci ublížit,jen si nejsem jista jestli opravdu mám ztrácet čas neustálým řesením problémů, co vznikají pro úplné nesmysly. Vím,že na všecky otázky si musím odpovědět sama. Uměla byste mi prosím poradit,co se sebou?
S úctou, Hana“

Dobrý den Haničko,
děkuji za email a Vaši důvěru. Určitě si Vás pamatuji, příjemné a milé klientky si vždy pamatuji. A moc Vás chválím, že na sobě pracujete. Někdy je cesta dlouhá, nepohodlná, bolestivá, ale výsledek stojí za to. Duchovní rozvoj je v dnešní době nutnost! Máte mou podporu

Jeho manipulaci? To bude i Vaše manipulace. Víte, že vše, co se děje kolem jsou naše zrcadla a to jsem i my. Manipulaci máte v podvědomí, ani o tom nevíte. Tu je potřeba odstranit. Jinak určitě zvládnete vše, pro co se rozhodnete zvládnout. Jen je otázka- za jakou cenu a co přinese.

Vnímám Vás, že jste v procesu, chcete mít jasno, ale nejde to. Je potřeba to ještě nechat dozrát, ujasnit si pár myšlenek, postojů. Pokud byste šla dál, tak si podvědomé programy neodstraníte a časem Vás znovu doženou. Vždy se vše odráží na našem zdraví, tady doporučuji podpořit Vaše zdraví – kvalitní stravou, kvalitními doplňky, jógou, přírodou – v tom Vám umít poradit a nasměrovat.

Mu nechcete ublížit, ale partner Vám ubližuje?? – ani o tom nevíte a to si necháte? Neubližuje on Vám, ale ubližujete sama sobě. Tento program je potřeba odstranit. Vše, co dělám dělám pro sebe – tzn. mít se ráda. Je potřeba u Vás posílít sebelásku a sebeúctu.

Určitě sama si odpovíte na vše – Vaše duše vám napoví, to děláte výborně. V tom pokračujte. Pokud budete chtít podpořit a nasměrovat, velmi ráda Vám pomůžu. V tom je metamorfní technika výborná – Vaše inteligence ví, kde jsou bloky a které je potřeba nyní odstranit, abyste se posunula. Sama využívám svou terapeutku na své programy, které sama nevidím nebo mi zrovna chybí nadhled a vždy mi pomůžu a sama už dočistím to, co vnímám já a co mi přijde. To samé doporučuji i Vám. Pokud bude Vaše srdce cítit, přijďte na terapii, která Vám pomůžu odstranit to, co sama nevidíte, nevnímáte. Aby Vám čištění šlo lépe a rychleji.

Jsem terapeutka, nutriční koučka a konzultantka produktů Dr. Nony. Pomáhám Ženám - podnikatelkám, manažerkám, obchodnicím a všem maminkám, kterým záleží na zdraví svém a své rodiny mít pevné a harmonické zdraví a žít šťastný a spokojený život. Zabývám se koučinkem pro zdravý životní styl, transformační terapií pro odblokování energetických bloků a podvědomých programů, podporuji projekt "Zdravá snídaně do každé rodiny" .
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.