Nechte na sebe působit živou sílu Mrtvého moře - Archeabakterii

Jsem Libuše Jankůjová
odborná konzultantka produktů Dr. Nony, osobní terapeutka a výživová poradkyně

Výživová poradkyně se specializací na chronické zdravotní potíže

Nabízím výživové poradenství v oblastech prevence zdraví, detoxikace organismu,cíleného hubnutí a chronických potíží. V rámci poradenství Vám doporučím nutriční program na míru.

Osobní terapeutka

Využívám Metamorfní techniku, uzdravujícího bioliftingu, tělové svíce a další techniky, které pomáhají s osobním a duchovním růstem pomocí odstranění energetických bloků, které se projevují na úrovni fyzických nemocí, psychické a citové nerovnováhy a různých stresů a strachů.

 

Měření složení těla BODYSTATEM

Pomocí přístroje Bodystat Vám přesně dokáži určit množství tuku, vody, svalové hmoty v těle včetně vyhodnocení a grafu pro Vás.

Toto je můj příběh, jak to všechno začalo ...

“Věřím, že každý člověk si zaslouží být obklopen tím nejlepším, co může život nabídnout. Každý má právo na hojnost lásky, radosti, tvůrčího vyjádření, talentu, peněz, energie, dokonalého zdraví a život plný splněných přání. Projít přes všechny překážky a situace je často pro samotného jedince náročné a to nám brání, abychom nechali vzlétnout naši pravou podstatu a naplnili svůj život sebeúctou a seberealizací."

 

Můj zájem o zdravý životní styl začal zdravotními potížemi na vysoké škole. Neustále jsem bojovala s řadou problémů, jako byly bolesti hlavy, teploty nebo špatné trávení. Ani lékaři nebyli schopni najít zdroj mých potíží.  Vyzkoušela jsem také různé diety, makrobiotiku, dělenou a RAW stravu, půsty, bylinné doplňky, abych pomohla svému tělu. Pochopila jsem, že musím převzít své zdraví do svých rukou a začít hledat cesty sama. 

Mezitím jsem vystudovala VŠ ekonomii, ale věděla jsem, že se této oblasti nechci věnovat. Vnitřně jsem cítila, že mým posláním je pomoc ve zdraví a vše, co se zdravím souvisí.

Cesta životem mi ukazovala, že to není jen o stravě, i když určitě platí “jsme to, co jíme”, ale že většina psychických, zdravotních a emocionálních problémů vznikalo už v prenatálním období, kdy jsme byli u maminky v bříšku, během porodu a hlavně v dětství do 7 let, kdy na nás měli vliv různí lidé svými názory a postoji, které se nám krásně ukládají do našeho podvědomí. 90% všech nemocí a našich problémů má psychosomatický původ a platí, že “jsme to, na co myslíme”.

Hledala jsem také alternativní  způsoby, jak pomoci mému zdraví včetně úpravy stravy a práci s myslí. Prošla jsem si akupunkturou, terapií EFT, metodou Ho´oponopono, kterou aplikuji a doporučuji dodnes a Metamorfní technikou, do které jsem se svojí jednoduchostí zamilovala. Pomohla mi si zpracovat pocity méněcennosti, pocity "nejsem dost dobrá" a spoustu dalších a také mi pomohla být více vnímavější, najít svou hodnotu, mít více kreativity a tvořivosti a cítit se více fit, najít odvahu, sílu a více naslouchat intuici.

I v současné době tuto terapii absolvuji a pomáhá mi k hlubokému uvolnění, pocitu vnitřního klidu a přichází mi další a další inspirace.“

A právě toto období v mém životě mě inspirovalo využít nabyté zkušenosti a informace pro pomoc a podporu všem, kteří jsou na cestě hledání řešení svých problémů.

 

Mým posláním je být pro Vás inspirací, možná nápadem, pochopením nebo probuzením a podporou na Vaší cestě za štastným a spokojeným životem.

Můj příběh s produkty Dr. Nona

Baví mě hledat příčiny a souvislosti zdravotních problémů a najít cesty k jejímu vyřešení. Již proto se věnuji od roku 2008  poradenství pro ženy ohledně zdravého životního stylu, jak zvládat v náročném pracovním dni stravovací režim a udržovat si zdraví na vysoké úrovni Toužila jsem najít něco, co mě i klientům více pomůže po zdravotní stránce, ale také nám podnikatelkám zvládat stresující den plný povinnosti, tak abychom si jej užily s lehkostí a vnitřním klidem.

A kdo hledá, ten najde…..a v roce 2010 mi přišly do cesty informace k produktům Dr. Nona s vyjímečnou Archeou. Přišla jsem na úvodní prezentaci, kde jsem se dozvěděla základy, podstatu a smysl. Bylo léto, šílené vedro, váhala jsem, zda mám jít. Ale šla jsem. Ze začátku jsem byla hodně skeptická, protože jsem už měla plno zkušeností s jinými produkty, ale vnitřně jsem cítila, že tohle je něco úplně jiného než to, co se na trhu nabízí.
Bylo to jiné. Jednak složením produktů, které obsahují Archeabakterii z Mrtvého moře, také univerzálním použitím a zakladatelkou vědkyní a doktorkou Nonou Kuchinou. Přestože je firma na trhu přes 20let o této myšlence nikdo neví. Vnímala jsem v tom hloubku a smysl další cesty pro mě, jak pomoci sama sobě i klientkám žít zdravý život naplno.

První jsem jen testovala produkty na sobě a na svých nejbližších klientech. Zkoušela jsem kombinace při terapiích, poradenství, na cestách jako první pomoc a klientky mi začali dávat zpětné reakce – je to příjemné, pomáhá mi to, cítím se lépe, to univezrální použití je geniální. A to mě dávalo zpětnou sílu k tomu šířit informace k Archee a produktech Dr. Nony dále… Začala jsem organizovat přednášky, tak jako já jsem byla poprvé se nezávisle dozvědět více informací, abych se mohla ujistit a získat větší jistotu.

Dnes vím, že udržovat si určitou hladinu Archey v těla Vám dá jistotu, že budete pro své zdraví dělat maximum.

 
Má vlastní zkušenost, která mě totálně přesvědčila - zčernaly mi zuby

Než jsem produkty Dr. Nona začala užívat neměla jsem žádné citelné zdravotní potíže. Alespoň jsem si to myslela. O mých zubech jsem vůbec nic netušila. Moje první velká zkušenost byla taková, že mi asi na měsíc zčernaly zuby. Čistila jsem si je Šampónem na časté použití a Minerální solí. Je to asi šílené, když víte, že máte používát tuto kombinaci vnitřně než jsme zvyklé.

Vnitřně jsem brala bylinnou směs Gonseen a tobolky Ravseen. Sama jsem se zalekla, protože jsem myslela, že jsem si zničila zubní sklovinu. Byla to však reverzní reakce, kdy Archeabakteriie našla skrytý problém, o kterém jsem nevěděla a zachránila mi zuby. Možná i před velkými zdravotními problémy.

Dnes už netestuji. Ale jsem si jistá kvalitou! Pomáhám ženám, které se chtějí cítit zdravě a vitálně v hektickém a náročném pracovním dni. Produkty používám každý den – kdy jsem běžnou kosmetiku vyměnila za smysluplnou kosmetiku nejen já, ale i můj partner, rodiče a děti mých sourozenců.

Nikdy nevíme, co v sobě máme, stejně jako jsem to neveděla ani já. Dr. Nona je v dnešní uspěchané době velká pomoc pro ty, co chtějí žít život naplno v tomto hektickém životě ve zdraví, kráse a s vnitřním klidem. Jak říkám: „Nona není pro všechny, je jen pro ty, co chtěji uchopit život do svých rukou. Je pro odvážné a vytrvalé!“

Značka Dr. Nona

Značka Dr. Nona, která se zabývá nejen kosmetikou z Mrtvého moře, ale i potravinovými doplňky a parfémy, které svým klientkám doporučuji i na domácí užívání. Za dobu svého působení jsem pomohla více než 500 klientkám nalézt vnitřní harmonii, mít pevné zdraví a sílu ke zvládnutí náročného pracovního, ale i osobního života.

Mé dosažené úspěchy s firmou Dr. Nona International Ltd.:

  • rok 2013 - 3. místo v kategorii "Nejvyšší objem GVU za rok 2013" 
  • rok 2015 - dosažení pozice "Group Director"
  • rok 2017 - ocenění za "Rozvoj regionu"

V současnosti působím jako výživová specialistka a osobní terapeutka ve Zlíně v ambulanci estetické medicíny AMEM, ve Studiu u Dvou Koček v Praze ve studiu Hvězda. 

0
konzultací a terapií
0
přednášek o produktech Dr. Nony
0
zákaznických karet v Dr. Noně

Přečtěte si, co o mně říkají naši klienti:

Libuško velké díky za to že jsi a že dokážeš pomoci ostatním lidem tak jako mě co se týče zdravého životního stylu a stravování. Líbí se mi tvůj komplexní pohled na celou problematiku od A až do Z. Už než jsem tě poznal jsem začal cvičit jógu, začal hubnout a snažil se o lepší životní styl. Dospěl jsem do bodu kdy už se mi nedařilo více zhubnout a stabilovat váhu. Díky tvým postupným a nenásilným úpravám a radám týkajících se stravovacích návyků a dílčím úpravám jídelníčku jsem za rok zhubnul dalších 7kg čistého tuku a přidal 3kg svalové hmoty aniž bych na tom intenzivně pracoval a jsem si vědom že pořád je co zlepšovat. Velmi se mi líbí například svačinové proteinové tyčinky a koncept jednoduché ale zdravé snídaně a také podpůrných prostředků od Dr. Nony a další vychytávky, které průběžně lovíš z klobouku jako překvapení. Především jde ale o tvé know-how úpravy vhodných návyků, postupné rušení zlozvyků a pozitivní a lidský přístup k lidem a jejich problémům. Díky za to, že jsi a těším se na další zlepšováky na poli odkyselování mého organismu, čištění střev, snižování vnitřního tuku a zvyšování svalové hmoty :-)) Všem doporučuji průběžné konzultace a kontroly a každý ať si zvolí tempo, které mu vyhovuje ale hlavně ať vede sice k pomalým ale trvalým pozitivním změnám života, kondice a zdraví, Marek

Marek Votava, www.localproperty.cz, jednatel a majitel

Libuško stáváš se inspirací pro spoustu lidí. Líbí se mi Tvůj citlivý přístup, vstřícnost a pochopení,ale zároveň nadšení pro dobrou věc. Práce s lidma a pro lidi není jednoduchá,ale i drobné úspěchy jsou motorem, který nás žene kupředu.Záměr inspirovat lidi ve zdravém životním stylu a prevenci zdraví je úctyhodný. Mnoho lidí si stále ještě neuvědomuje, že své zdraví mají ve svých rukou pouze jen oni o to těžší úkol sis vybrala a zvládáš ho krásně. Ke zdraví patří samozřejmě i pohoda, klid a zázemí a ty jsi skloubila vše do jednoho. Všichni tak máme možnost nechat se inspirovat a najít si svou vlastní cestu a já vím, že ty budeš stát po boku všem, kteří budou potřebovat tvou pomoc. Držím ti pěstičky a přeji moc úspěchů.

Lucie Balážová alternativní terapeutka a lektorka

Moc děkuji za to, že jsem Libušku mohla poznat a že s ní mohu pracovat na svém osobním rozvoji 🙂 Navštěvuji Motýlí terapii, začala jsem používat produkty Dr. Nony ( Halo gel, Fázi 9, čaj Gonseen), změnila jsem jídelníček a začala jsem chodit běhat. Cítím se šťastná a plná energie a otevírají se mi nová "životní dobrodružství" ... Libuško děkuji a těším se na další terapii 😉

Markéta RázgováAnimal Veterinární ordinace, majitelka

Děkuji, Libuško 🙂 A slíbené - co přišlo - krátké, ale 😉 Motýlí terapie u Libušky? Úžasná lehkost bytí, klid, osvobození od strachů - pocit, že vše je jak má...notná dávka energie a chuť do nových věcí....nadhled v každodenním shonu a úsměv na tváři 🙂 Slovy Tomáš Kluse: " Přes všechny pochyby, život je krásný...jsi napojen..." Víc ukáže čas - vždyť není kam spěchat - je krásné být tady a teď... Děkuji

Petra Houdková, lektrorka angličtiny a češtinyNová dávka energie a chuť do nových věcí

Milá Libuško, moc Vám děkuji za krásná slova, která dokáží hned člověka pohladit. Snažím se na sobě pracovat, doufám, že to přinese i nějaké ovoce, jak se říká... Jsem ráda a děkuji za to, že jsem Vás mohla poznat, přednáška ve Slavičíně byla zajímavá.... Věřím, že se budeme potkávat, neboť chvil strávených s příjemnými lidmi není nikdy dost...jsme na stejné vlně... Přeji Vám, Libuško, vše dobré v životě, ať kráčíte s lehkostí, úsměvem na tváři a rozdáváte radost kolem sebe... Příjemné dny

Ludmila, SlavičínPoděkování za besedu

S produkty Dr. Nony mě sezámila kamarádka Jana a to tak, že sledovala jak a s jakým úspěchem mě lékaři vyšetřují oči. Při práci na počítači se mě nepravidelně rozmazávala písmenka a také jsem měl v oku někdy jakési plovoucí skvrny, kterých jsem se zbavoval opakovaným mrknutím. Zhruba po třech měsících (od ledna) vyšetřování mých očí jsem od lékaře dostal prášky, které bohužel po přečtení příbalového letáčku, jsou nevhodné v kombinaci s prášky na tlak, takže jsem je musel vysadit. Nabylo mě po nich dobře. Po informacích od kamarádky o produktech Dr.Nony, jsem začal používat od začátku dubna balzám na oční vrásky "EYE" a ke konci dubna jsem přidal tobolky "LOOKSEEN". Proč jsem se rozhodl pro produkty Dr.Nony ? Na to je jednoduchá odpověď. Jsou vysoce kvalitní o čemž svědči certifikát "GMP - Good manufacturing practice - správná výrobní praxe". Mnoho známých firem tímto certifikátem nedisponuje a přesto se chlubí, že jsou nej, nej. Závěrem mého příspěvku chci s radostí a pokorou k produktům Dr.Nony konstatovat, že v současné době nemám na počítači rozmazaná písmenka a nemusím zbytečně mrkat abyh odstranil plovoucí skvrny v oku. Jsem teprve na začátku dlouhé cesty, ale přesto všem produkty Dr. Nony vřele doporučuji. Milan

MilanPlovoucí skvrny v oku

Libušku miluji hned z několika důvodů. Ten první je, že se vedle ní cítím natolik uvolněně, že se moje duše otevírá jako veliký bílý leknín na jezeře. Cítím se tak krásně, že mi srdce tancuje samou radostí. Libuška má dar, a to objevit v člověku vnitřní krásu, která se ukrývá v každém z nás a pomoci tam, kde je to zrovna potřeba. K motýlí terapii jsem se nedostala náhodou. Prožívala jsem těžké období. Období depresí, beznaděje, ztratila jsem chuť žít a nevěděla co dál. Hned po první terapii jsem prozřela a emoce vyplavaly napovrch. Cítila jsem uvolnění a že někde hluboko se mi pohnul těžký balvan a Libuška mi jej pomáhá posunout a shodit ze skály, tak abych zase mohla dýchat. Dnes jsem byla asi na páté terapii a je to stále lepší a lepší. Vrátila se mi chuť do života, našla jsem odpovědi na dlouho hledané otázky a s každou terapií objevuji něco nového. Pokaždé mě napadnou jiné věci, něco lepšího nebo si uvědomím kde jsem udělala chybu, co je potřeba změnit a kde se musím zastavit. Každého z nás trápí jiné věci a tak se výsledky vždy budou lišit. Ale můžu Vám říct milé dámy, že jeden týden bez Libušky je jako mít silné abstinenční příznaky! Doporučuji více než 5 terapií, ideálně 10, protože jen tak zjistíte kdo opravdu jste. Je to to nejmenší, co pro Vaši dušičku můžete udělat a já děkuji za to, že mi v tom pomohla právě Libuška. Děkuji!

Michaela, lektorka angličtinyUvolnění, klid a síla ducha

Vzpomínám si na svou první terapii, přišla naprosto nečekaně a hned. Poprvé jsem byla nervózní, ale jen chvíli. Pak jsem se ocitla ve svých myšlenkách. Asi první 3 terapie jsem docela Libušce cukala respektive mé tělo.... MT mi pomáhá k tomu, aby jsem začala jinak přemýšlet a svět je krásnější a krásnější 🙂 Někomu to může přijít jako sci-fi :):D Ale já jsem za ten pocit vděčná. Proto všem doporučuju, VYZKOUŠET!!! 🙂 🙂 🙂

Jarča, ZlínUvolnění

"Ahoj Libuško:o)...a všichni lidé kteří čtou tyto řádky... Libušku jsem navštívila na základě doporučení mého kamaráda,který mi o Libuščině práci řekl,ale tak nějak jsem se k tomu "nedostala"..:o). Ale Boží Prozřetelnost naše cesty spojila a Libuška mi sama nabídla svoji pomocnou ruku a to doslova:o)..Libuška mi hned v úvodu nabídla sklenici soli od Dr.Nony a já byla zvláštně překvapená tím,že se něco takového jako koupelová sůl dá pít,ale pak sem se tomu prostě oddala:o).. Po vyplnění dotazníku zdraví jsme se vrhli na DOTYKOVOU TERAPIIi a já si rázem připadala jako miminko v peřinkách...ten pocit určitě každý zná,jen si na něj v dospělosti vzpomenout.... Na konci návštěvy sem od Libušky dostala vzorek parfému a samou nedočkavostí na výrobky DR.NONY sem tento parfemovaný ubrousek rozstříhala na několik kousků a každý den vyluhovala ve vodě a vypila..:o)..přítel se mi smál a ale já věděla že má spíš strach z otravy:o).Ale opak byl pravdou bylo mi tak nějak líp... Po doručení zásilky jsem začala používat výrobky Dr.Nony..Čajík GONSEEN a kapsličky RAVSEEN,tělové mléko SOLARIS a taky kvarteto solí,které teda nemůžu používat jako koupelovou sůl protože nemáme vanu ale o to víc je používám všude jinde...denně vypiji tak 1,5 l,dělá si z roztoku vlasovou a kosmetickou vodu,koupu si v ní nožky a používám ji jako lék na překyselený žaludek když se stane,že sním něco nedobrého..I přecpaný přítel s bolavým žaludkem, který se zprvu cukal mi po chvilce hlásí...."týýýýýýýýjo o hodně lepší..:o)... PO DOTYKOVÉ TERAPII a DR. NONY se cítím odvážnější,ženštěji,lehčeji a do koce se lépe stravuji a odpouštím si,protože všechno je tu od toho,abychom se učili...S láskou a vděčností zdraví Verča,..:o)"

VERUNKAcítím se odvážnější,ženštěji,lehčeji a do koce se lépe stravuji 🙂

Včera jsem celá unavená, vystresovaná a emočně na bodu mrazu dostala k Libušce na motýlí terapii. Vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Libuška mě s láskou přijala, vysvětlila, co se bude dít...a že se děly věci. Při terapii jsem měla velice zajímavé, některé příjemné jiné nepříjemné pocity.Každopádně, jsem se probrala po terapii celá odpočatá, měla jsem pocit bezpečí a klidu. Téměř instantně mě přestala bolet hlava. Při terapii mí Libuška aplikovala něco teď už vím, že to byla Archeabakteri, na mé bolavé koleno. Po cestě domů jsem pěkně promrzla, ale s úžasem jsem doma zjistila, že ošetřované kolínko je pěkně rozpálené a to druhé ne. Teprve až dnes ráno jsem naplno pocítila účinky terapie. Jako mávnutím kouzelného proutku, jsem byla a stále jsem plná energie, měla jsem pocit, jako kdybych dostala infuzi kofeinu...Terapie mě zase vrátila do života. A kolínko je už daleko méně bolavé.Děkuji Ti Libuško a už se těším na naše další setkání.

AlenkaDěkuji Libuško

Chtěla bych touto cestou poděkovat Libušce, která mě přivedla na novou cestu životem, za kterou jsem jí nesmírně vděčná. Hlavní věc, kterou jsem si uvědomila je, že nechci život jen žít, ale chci si ho užít. A také to, že člověk na sobě musí neustále pracovat, je to nekonečný proces, který však má své výsledky. Po docházení na motýlí terapie jsem také začala používat produkty od Dr. Nony a jsem s nimi velmi spokojená. Celkově se cítím lépe, jak po psychické, tak i po fyzické stránce. Nejvíce jsem však nadšená z parfému Ruth, který dokáže zázraky a smete všechny Vaše staré voňavky ze stolu. Libuška je prostě úžasný človek, který svou práci dělá s láskou a radostí a překypuje pozitivní energií. S ní člověk může být opravdu takový, jaký je. Proto můžu Všem její návštěvu jen vřele doporučit. Jestli chcete udělat něco se svým životem a cítit se lépe, začněte hned, není na co čekat 🙂

KláraLibuško, děkuji!

Když si to tady vše pročítám nejde mně abych také nepřidal nějakou tu "recenzi" na Libušku Jankůjovou..k Libušce jsem se dostal také zcela náhodně poprvé před necelým rokem kdy jsem byl tehdy asi rok a půl po onkologické léčbě.Můj stav byl i je ve stavu remise,ale když si zpětně vzpomenu když jsem k ní poprvé přišel tak jsem byl na tom hodně špatně psychicky i fyzicky tak,že jsem byl rád že k ní vůbec vyjdu do prvního patra...během té doby jsem vyzkoušel hodně různých alternativních léčeb a produktů,protože mně opravdu nebylo stále nejlíp,ale až u Libušky se mi podařilo to zastavit a obrátit můj zdravotní stav opět směrem k lepšímu.Nevěděl jsem co mám od terapie čekat,ale pamatuju si zpětně že jsem se neskutečně uvolnil,zažil úžasné pocity a dokonce i spánek,že Libuško?Hned po ukončení terapie jsem si vzal na Libušku kontakt a chodil k ní nebo spíš stále docházím na terapie,které jsou pro mě stále vynikající a nikdy mě nezklamali!!pomůžou člověku opravdu po psychické,fyzické i duševní stránce a když k tomu přidám i vynikající produkty dr Nony,ke kterým mě také přivedla,které užívám a vím že stále budu(prostě nejde bez nich být) není co dodat!!!Dnes s odstupem času jsem jí moc vděčný a vždy budu,protože se pomalu ale jistě vracím zase zpátky k věcem které jsem si už myslel že nikdy nebudu moci dělat jak aktivní sport,práci a spoustu dalších aktivit..Takže Vám Libuško za vše moooc děkuji a všem vřele doporučuji její neskutečnou péči!!!

Ivo Světlíkfotbalista

Od první chvíle, co mi poprvé Libuška otevřela dveře se můj život začal měnit. Propadla jsem kouzlu motýlí terapie, která je pro mě úžasným relaxačním a povzbuzujícím zážitkem. Ulevilo se mi od drobných tělesných potíží, ale hlavně se mi podařilo získat větší duševní a duchovní rovnováhu a nadhled nad věcmi kolem mě. Pozitivní zážitek z terapie se ještě zesílil, když Libuška přidala energii produktů Dr. Nona. V poslední době jsem měla možnost dvakrát vyzkoušet BIOLIFTING s archeabakterií a velmi ho, stejně jako molýlí terapii, doporučuji každé ženě (myslím, že by se to líbilo i mužům:)). Nejenže jsem měla krásnou jemnou a vypnutou pleť, ale zmizela i únava a bylo mi nádherně.

MartinaVšem vřele doporučuji

Motýlí terapie je výborný relax, uvolnění a zároveň načerpání pozitivní energie a to díky skvělé Libušce, která ke všem přistupuje s láskou a neustále se usmívá:)všem doporučuji! Díky Libušce jsem přišla na jaře do kontaktu s produkty Dr. Nony, které se již staly součástí mého každodenního života. Produkty jsem začala užívat zejména kvůli problematické pleti a musím říct, že jsem zaznamenala výrazné zlepšení, ještě to není úplně skvělé, ale je to lepší a to je důležité!:)používám bahení masku, krém solaris a z tabletek Fázi 3. A den bez pár zrníček soli si nedovedu představit 🙂 Dalším úžasným produktem je oční krém, který doporučuji každému, kdo denně kouká spoustu hodin do počítače.

IrčaMotýlí terapie a Dr. Nona

Dobrý den, k Libušce a k motýlí terapii jsem se dostala doslova jako slepý k houslím - dostala jsem poukázku ze slevového serveru. Ani jsem nevěděla, co mám od této terapie čekat, byla pro mne naprosto neznámá. Ale výsledek byl ohromný! Den po terapii mi bylo strašně špatně, ale pak jsem se cítila velmi lehce, jakoby ze mne spadly veškeré starosti. Od té doby chodím k Libušce pravidelně. Získala jsem více sebedůvěry a snad i sebeúcty, srovnala jsem si životní priority a umím si pevně stát za svými rozhodnutími, ať jsou z pohledu společnosti dobrá či špatná. 🙂 Motýlí terapie pro mne znamená příjemné zastavení v hektickém životě, setkání s milým člověkem a načerpání energie do dalšího období. Stojí za to to zkusit!!! Tady platí doslova a do písmene: kdo nezažil, neuvěří!

MilunaMotýlí terapie

Všem doporučuji, aby se "dostali pod ruce" Libušce... Jde o velmi vnímavou ženu, u které se vám zastaví čas a vaše tělo i duše budou jako v bavlnce. Kdo se chceta zastavit v dnešní uspěchané době, uvolnit se, zhluboka se nadechnout a dopřát tělu nějaký ten "elixír", určitě se u Libušky zastavte. DOPORUČUJI!

Badinkabalzám pro tělo i duši