Konzultace 

Každý toužíme po pevném a harmonickém zdraví. Ale často se potýkáme s řadou různých problémů, které někdy jen maskujeme, užíváme léky nebo se zasekneme na místě a příjmeme to jako fakt - Já mám..... (dosaďte si , co řešíte). I já jsem řešila spoustu zdravotních problémů, za které jsem převzala zodpovědnost a začala je řešit na té nejhlubší rovině. 

Každá nemoc je pro nás darem, poselství těla, které k nám promlouváOd narození tělo ví, jak být TĚLEM. Nepotřebujeme se učit spát, mít žízeň, plakat, kýchat, potit se, trávit, pohybovat se, smát se atd. Vše ví instinktivně a zná své potřeby těla: spánek, stravu, výživné prvky. My pouze v tomto ohledu zapomínáme důvěřovat. 

Každá matka po porodu důvěřuje svému dítěti. Čeká až bude chtít napít (my se v tomto potřebujeme jen na miminko naladit), čeká až se probudí, ví, co znamená pláč. Ale jakmile začne krmit, matka za něj rozhoduje, jak často bude jíst a v kolik hodin. Nutíme děti do jídla. Už mu nedůvěřujeme, rozhodujeme sami, co a jak bude. Každé dítě sná své přirozené potřeby.

Do 7 let věku dítě neuvažuje, shromažďuje v sobě vše, co ho učíme. Učí se tak živit své tělo podle rozhodnutí svých rodičů. Tím dítěti zabraňujeme učit se to, co dopravdy potřebuje a tehdy, kdy to potřebuje. Takže až vyrosteme, nepoznáváme své skutečné potřeby svého těla, potřeby duše. 

"Způsob jak se stravujeme, odpovídá tomu, jak žijeme"

Na konzultaci se můžeme zaměřit na tyto témata: 

 • jak jednoduše a smysluplnně poskládat jídelníček a mít tak dostatek mikro a makroživin
 • jak pracovat se svými emocemi, pocity a myšlenkami
 • jak přirozeně, systematicky a jednoduše detoxikovat své tělo, mysl i duši
 • jaké zvolit doplňky stravy
 • jak na ekologickou zdravou domácnost bez chemie

Co Vás čeká při společné spolupráci se mnou?

 • hledání příčin podvědomých programů, emočních traumat a vzorců chování, které Vám způsobují jakékoliv problémy. Tyto podvědomé bloky Vám pomůžu najít, postupně uvolnit a přeprogramovat na nové
 • úprava jídelníčku pro Vaši individualitu a postupné začleňování změn do života
 • změna domácnosti na ekologický úklid bez chemie
 • doporučení nutričního programu dle Vašeho zdravotního, psychického a emocionálního stavu a Vašich finančních možností
 • jednoduché techniky a návody pro zlepšení zdraví, výkonu a psychiky, které vedou ke zkvalitnění života ve všech směrech
 • podpora, inspirace a motivace až do požadovaného výsledku. Setkání jsou buď osobní nebo po skype. Podpora uzavřené Fb skupiny, pravidelná vzdělávání skrze webináře, semináře nebo online poradnu.

Co můžete očekávat od společné spolupráce?

Individuální, celostní a přátelský přístup

podporu, inspiraci, motivaci, jiný úhel pohledu

pevné a harmonické zdraví, vnitřní klid a radost ze života

zvýšení své sebehodnoty, sebelásky a úcty sama k sobě

Zkušenosti mých klientů

Libuško velké díky za to že jsi a že dokážeš pomoci ostatním lidem tak jako mě co se týče zdravého životního stylu a stravování. Líbí se mi tvůj komplexní pohled na celou problematiku od A až do Z. Už než jsem tě poznal jsem začal cvičit jógu, začal hubnout a snažil se o lepší životní styl. Dospěl jsem do bodu kdy už se mi nedařilo více zhubnout a stabilovat váhu. Díky tvým postupným a nenásilným úpravám a radám týkajících se stravovacích návyků a dílčím úpravám jídelníčku jsem za rok zhubnul dalších 7kg čistého tuku a přidal 3kg svalové hmoty aniž bych na tom intenzivně pracoval a jsem si vědom že pořád je co zlepšovat. Velmi se mi líbí například svačinové proteinové tyčinky a koncept jednoduché ale zdravé snídaně a také podpůrných prostředků od Dr. Nony a další vychytávky, které průběžně lovíš z klobouku jako překvapení. Především jde ale o tvé know-how úpravy vhodných návyků, postupné rušení zlozvyků a pozitivní a lidský přístup k lidem a jejich problémům. Díky za to, že jsi a těším se na další zlepšováky na poli odkyselování mého organismu, čištění střev, snižování vnitřního tuku a zvyšování svalové hmoty :-)) Všem doporučuji průběžné konzultace a kontroly a každý ať si zvolí tempo, které mu vyhovuje ale hlavně ať vede sice k pomalým ale trvalým pozitivním změnám života, kondice a zdraví, Marek
Marek Votavawww.localproperty.cz, jednatel a majitel
Libuško, děkuji Ti, že jsi mi přišla do cesty. Jako vytížená podnikatelka, maminka 2 dětí jsem postupně přibrala 10 kg. Díky tvému programu, úpravě jídelníčku, terapiím, podpoře a vedení se mi podařilo zdravě a radostně zhubnout celých 10 kg a váhu si dodnes držím. Cítím se plná energi, ráno se mi chce vstávat a přichází mi nové nápady a impulsy do mého podnikání. Děkuji.
Lucie, Zlínmajitelka kosmetického salónu
Jsem nadšená z tvé spolupráce. Nejdříve mě zaujala jen motýlí terapie, ale ty víš, co je přesně potřeba změnit a doporučila jsi mi buněčnou výživu,aby se mé zdraví zlepšilo. Díky Tobě se mi podařilo nejen zhubout 5 kg čistého tuku, detoxikovat tělo, ale si i vyřešit dlouhodobou zácpu, akné a neustálou únavu. Děkuji Ti Libuško!
Anna, Uherský Brod