TRANSFORMAČNÍ TERAPIE 

vykročte vpřed k novým začátkům a životu plného štěstí, spokojenosti, pevného zdraví a hojnosti ve všech oblastech ♥️ 

Vše, co k nám přichází, pozitivní i negativní zkušenosti, ať jsou jakékoliv - finanční ztráta, rozvod, rozchod, nehody, výpověď, zdravotní problémy, problémové vztahy v práci, rodině, přichází z určitého důvodu. 

Už od početí - tedy celých 9 měsíců před narozením, zaznamenáváme a ukládáme do podvědomí vše, co slyšíme a cítíme - všechny emoce, pocity, postoje matky a všech, kteří na nás měli vliv. Ještě se k tomu přidá porodní traumata a pak se čistá duše narodí a spoustu toho žije podle programů a postojů svých rodičů nevědomě. A pak žijeme to, co žijeme, s výbavou, která nás totálně deformuje. 

Přestali jsme poslouchat svou intuici, napojení na naši duši. Začali jsme žít život pro druhé, ne pro sebe.  Zapomněli jsme, co nás baví a naplňuje. Do reálného života jsme přišli s pocitem méněcennosti, žádné nebo nízké sebehodnoty, bez respektu k sobě a ostatním,dělání věcí pro druhé s očekáváním, bez vlastního názoru, slabí a často manipulovatelní, bez tvořivosti a kreativiy, bez důvěry v sebe a život, bez pocitu bezpečí. Začali jsme si "hrát" na to, co nejsme, abychom zamaskovali naše trápení a traumata.

Vše, co se nám nelíbí je poselství pro nás a naši duši - začni na sobě pracovat a uvědomovot si to, co máš v sobě, jak myslíš, jak činíš, co říkáš a co vyzařuješ. Naše duše zde přišla, aby se učila, vyvíjela a rostla. Jsme tu proto, abychom tvořili. Abychom převzali zodpovědnost za své problémy - za své myšlenky, emoce, slova a činy. 

""Z větší výšky pád více bolí" 

Pomocí Transformační terapie, Vám pomůžu najít, uvolnit a rozpustit potlačené emoce,traumata, bolesti, nefunkční podvědomé programy a modely víry v prvotním otisku - v příčině problému. Součástí terapie je i energetická očista a harmonizace čaker. 

Každá terapie je jiná, vždy se nechávám vést, co mám udělat a jakou techniku zvolit. Vše je individuální a vždy také záleží na Vaší otevřenosti a ochotě vzdát se starého a vykročit k novému, neznámému.

Terapie je kombinací Motýlí-metamorfní techniky, kvantové metody, metody odpuštění, práce s vizualizací, reflexní terapie, léčivých kamenů.  

Tím se postupně proměňují Vaše životní vzorce, Vaše reakce, postoje, emoce i pocity. To ovlivňuje Vaše myšlenky i Váš fyzický, psychický, emocionální a duchovní stav, který vede k regeneraci a harmonii v životě na všech úrovních - duše, tělo, duch. 

Dochází k postupnému uvědomování si životních situací a souvislostí a nastavování nových programů. Dostáváte se k sobě, jste na sebe více napojení, vnímáte svou vlastní intuici, jasné vedení.  Jste ve své přirozenosti. Důvěřujete svému vedení.  Plní se Vám přání a cíle na úrovni duše. Znáte své hranice, svou hodnotu. Máte se skutečně rádi a máte k sobě úctu a respekt. Žijete s nadhledem, trpělivostí. 

Vyladíte si také vztah k sobě a ke světu a s tím souvisí i partnerský/manželský vztah, vztah k rodičům. Začnete žít v hojnosti všehno dobrého. Vnímáte své finance, která Vám do života proudí podle svých potřeb. Žijete život v celistvosti a v rovnováze. 

V čem terapie umí pomoci?

 1. stravovací problémy - problémy s jídlem, přejídání, anorexie, bulimie, emoční jezení, problémy s hubnutím
 2. v průběhu těhotenství, po porodu nebo nemožnosti otěhotnět – následky negativních prožitků v těhotenství, těžkého porodu i císařského řezu, jež přímo ovlivňují vývoj a nastavení plodu, také jako prevence v těhotenství pro zdravý vývoj miminek, snadnější těhotenství a porod
 3. v tíživém životním období: ztráta blízké osoby, rozvod, životní křižovatka, těžká životní situace
 4. zdravotní problémy - chronické i akutní, alergie, ekzémy, rakovina, civilizační nemoci  (i tzv. „dědičné“)
 5. neschopnost projevit se, prosadit se, uzavřenost
 6. schopnost řešit životní situace a vnímat je jako nové příležitosti
 7. odolnost proti stresu -lepší zvládání stresových situací, získání nadhledu
 8. při únavě, vyčerpání, pro uvolnění - pro maminky během kojení, výchovy dětí, náročné práci,zvládnutí zkoušek nebo jen potřebě se vypovídat
 9. léčba závislostí- kouření, nakupování, závislost na jídle, cukru, kávě, atd.
 10. vztahové problémy- rodové vzorce chování, upravuje rodinné „bloky“ a podporuje rozvoj rodiny jako celku zvyšuje a posiluje sebepřijetí, nízké sebevědomí, nízkou sebehodnotu a malou sebeúctu, partnerstké záležitosti
 11. pracovní a finanční problémy - vztah k financím, vlastní sebehodnota, 

Při terapii používám uzdravující sílu Archeabakterie z Mrtvého moře, auru somu, Lavylites produkty, aromaterapii, léčivé kameny. Produkty vybírám intuitivně a podle potřeby klienta a následně doporučím i program na domácí použití.

Terapie probíhá ve Zlína nebo Praze osobně nebo na dálku přes skype. 

Terapie trvá 2 hodiny. Vše je individuální a záleží na situaci, co vše řešíme a jaký je skutečný problém. Nechávám se vést. 

Terapií začne transformační proces v nás samých, který se projeví následně v životě (vyplouvají negativní emoce a podvědomé programy na povrch). Proto jsem pro každého podporou a průvodcem během celého období transformace.

Kolik terapií je nutných? Záleží na Vás, jak moc chcete v životě změnu a posun. Každou terapií jdeme do větší hloubky a objevují se nové programy k čištění. Nedá se přesně odhadnout, kolik. Záleží jen na Vás, jak moc chcete.

Životní síla, otevřenost, spolupráce a chuť se vyvíjet u každého člověka způsobí změnu v takovém čase, v jakém je to pro něj nejlepší.  Vždy klientovi doporučím, jak často jsou pro něj terapie vhodné. Proto také nabízím zvýhodněné balíčky terapií pro finanční úsporu.

Pro své klienty mám také uzavřenou FB skupinu: Přidejte se tam 🙂 

Pro maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené nabízím individuální slevy. Napište si o konzultaci a přidejte do poznámky, že jste "maminka na rodičovské dovolené". 

Pro maminky po porodu nabízím možnost i domácích terapií. Při cestě mimo Zlín bude účtováno cestovné 5Kč/km tam i zpět.

Pro další spolupráci doporučuji využít zvýhodněné balíčky terapií.

Reference od mých klientů:

K terapii jsem se nedostala náhodou. Prožívala jsem těžké období. Období depresí, beznaděje, ztratila jsem chuť žít a nevěděla co dál. Hned po první terapii jsem prozřela a emoce vyplavaly napovrch. Cítila jsem uvolnění a že někde hluboko se mi pohnul těžký balvan a Libuška mi jej pomáhá posunout a shodit ze skály, tak abych zase mohla dýchat. Dnes jsem byla asi na páté terapii a je to stále lepší a lepší. Vrátila se mi chuť do života, našla jsem odpovědi na dlouho hledané otázky a s každou terapií objevuji něco nového. Pokaždé mě napadnou jiné věci, něco lepšího nebo si uvědomím kde jsem udělala chybu, co je potřeba změnit a kde se musím zastavit. Každého z nás trápí jiné věci a tak se výsledky vždy budou lišit. Ale můžu Vám říct milé dámy, že jeden týden bez Libušky je jako mít silné abstinenční příznaky! Doporučuji více než 5 terapií, ideálně 10, protože jen tak zjistíte kdo opravdu jste. Je to to nejmenší, co pro Vaši dušičku můžete udělat a já děkuji za to, že mi v tom pomohla právě Libuška. Děkuji!
MichaelaFinanční poradce
Tansformační terapii jsem objevila ve chvíli, kdy mne dohnala má minulost, stačilo málo, vše ve mě se sesypalo a já šla k zemi. Nedařilo se mi při nejlepší vůli, zvednout se a začít zase fungovat, doléhalo na mě pár desetiletí potlačených vzpomínek a já, zcela vyčerpaná pochopila, že si musím konečně nechat pomoct. Přišla jsem za Libuškou odevzdaná s tím, že to asi nezabere, ale horší to být nemůže, tak proč ne. Odcházela jsem bohatší o neskutečný zážitek, jež léčil a na dalších terapiích se prohluboval. Nejen, že to fungovalo, ale já se cítila den ode dne lépe a silnější. Libušku jsem si vybrala dle fotografie mezi několika dalšími a vím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Ona není jen "pracovnice", je opravdu terapeutka se vším, co k tomu patří, včetně pochopení, empatie, lidskosti i tolerance, s níž se mnou pravidelně přetahovala objednaný čas, protože cítila, že to prostě potřebuji. Po 3 měsících se cítím skvěle, mám spoustu energie a neskutečnou chuť do života a k dělání nových věcí. Krom úlevy, zlepšení života a odstranění několika bloků, jimiž mne vybavili již v dětství, jsem získala do svého života i úžasného člověka, který dává svým klientům mnohem více, než si zaplatí.... děkuji Vám, Libuško 🙂
Irenka, Praha Ze dna zpět na hladinu....
Terapie u Libušky? Úžasná lehkost bytí, klid, osvobození od strachů - pocit, že vše je jak má...notná dávka energie a chuť do nových věcí....nadhled v každodenním shonu a úsměv na tváři 🙂 Slovy Tomáš Kluse: " Přes všechny pochyby, život je krásný...jsi napojen..." Víc ukáže čas - vždyť není kam spěchat - je krásné být tady a teď... Děkuji
Petralektrorka
Moc děkuji za to, že jsem Libušku mohla poznat a že s ní mohu pracovat na svém osobním rozvoji 🙂 Navštěvuji transformační terapii, začala jsem používat úžasné produkty Dr. Nony, změnila jsem jídelníček a začala jsem chodit běhat. Cítím se šťastná a plná energie a otevírají se mi nová "životní dobrodružství" ... Libuško děkuji a těším se na další terapii;)
Markétaveterinářka
Včera jsem celá unavená, vystresovaná a emočně na bodu mrazu dostala k Libušce na Motýlí terapii. Vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Libuška mě s láskou přijala, vysvětlila, co se bude dít...a že se děly věci. Při terapii jsem měla velice zajímavé, některé příjemné jiné nepříjemné pocity.Každopádně, jsem se probrala po terapii celá odpočatá, měla jsem pocit bezpečí a klidu. Téměř instantně mě přestala bolet hlava. Při terapii mí Libuška aplikovala něco teď už vím, že to byla Archeabakteri, na mé bolavé koleno. Po cestě domů jsem pěkně promrzla, ale s úžasem jsem doma zjistila, že ošetřované kolínko je pěkně rozpálené a to druhé ne. Teprve až dnes ráno jsem naplno pocítila účinky terapie. Jako mávnutím kouzelného proutku, jsem byla a stále jsem plná energie, měla jsem pocit, jako kdybych dostala infuzi kofeinu...Terapie mě zase vrátila do života. A kolínko je už daleko méně bolavé.Děkuji Ti Libuško a už se těším na naše další setkání.
Alenalektorka
Chtěla bych touto cestou poděkovat Libušce, která mě přivedla na novou cestu životem, za kterou jsem jí nesmírně vděčná. Hlavní věc, kterou jsem si uvědomila je, že nechci život jen žít, ale chci si ho užít. A také to, že člověk na sobě musí neustále pracovat, je to nekonečný proces, který však má své výsledky. Po docházení na terapie jsem také začala používat produkty od Dr. Nony a jsem s nimi velmi spokojená. Celkově se cítím lépe, jak po psychické, tak i po fyzické stránce. Nejvíce jsem však nadšená z parfému Ruth, který dokáže zázraky a smete všechny Vaše staré voňavky ze stolu. Libuška je prostě úžasný človek, který svou práci dělá s láskou a radostí a překypuje pozitivní energií. S ní člověk může být opravdu takový, jaký je. Proto můžu Všem její návštěvu jen vřele doporučit. Jestli chcete udělat něco se svým životem a cítit se lépe, začněte hned, není na co čekat 🙂
Klárka