Transformační terapie

vykročte vpřed k novým začátkům a životu plného vnitřního klidu, pevného zdraví a hojnosti ve všech oblastech ♥️

"Vše je energie, nic jiného neexistuje .Nalaďte se na frekvenci reality, kterou chcete a takovou realitu prostě dostanete.To není filozofie, to je fyzika." Albert Einstein

 • Jak jednoduše uvolnit emocionální, citové, psychické i fyzické bloky a traumata z dětství, prenatálu, z celého období výchovy?
 • Jak se dostat do stavu vnitřní harmonie a rovnováhy a ke své plné vitální síle?
 • Jak si uvědomovat sebe, čili být sebevědomí, přijmat se, respektovat se a mít se rádi?
 • Jak využít našeho osobnímu potenciálu a talentům a použít je v životě?
 • Jak se naučit tvořit ?
 • Jak jednoduše a v lehkosti učinit změny a řešit problémy v životě?
 • Jak odstanit strachy a stresy, které nás v životě brzdí?
 • Jak si dovolit žít v hojnosti všeho dobrého - lásky, přátel, zdraví, peněz, příležitostí?

Jde to velmi jednoduše a dokonce velmi příjemně…

Pomocí Transformační terapie Vám pomůžu se dostat do stavu hlubokého uvolnění, fyzického a duševního uzdravení a emocionální pohody. Přepisujeme původní matrice (nastavení) a díky tomuto přenastavení - přeprogramování se ocitáme v takovém světě, v jakém chceme žít. Vyčistí se při ní naše podvědomí a následně se nastaví naše vědomí na nový program.

Postupně se proměňují vzorce, naše reakce, postoje, emoce i pocity. To pak ovlivňuje naše myšlenky a naš fyzický, psychický, emocionální a duchovní stav. To pak vede k regeneraci a harmonii. Díky tomu  se náš život zkvalitní a lépe se nám žije. 

V čem terapie umí pomoci?

 1. stravovací problémy
 2. v průběhu těhotenství – pro zdravý vývoj miminek, snadnější těhotenství a porod
 3. v tíživém životním období: ztráta blízké osoby, rozvod, životní křižovatka, těžká životní situace
 4. zdravotní problémy i velmi starého původu - astma, alergie, ekzémy, nadváha
 5. zlepšit přístup k životu, zvýšit kreativitu a tvořivost
 6. deprese - odolnost proti stresu -lepší zvládání stresových situací
 7. léčba závislostí- kouření, nakupování, závislost na jídle, kávě, atd.
 8. vztahové problémy- zvyšuje a posiluje sebepřijetí, nízké sebevědomí, nízkou sebehodnotu a malou sebeúctu
 9. pracovní a finanční problémy - vztah k financím, vlastní sebehodnota,

Jak terapie funguje a jak probíhá?

 1. TT je nástroj pro osobní transformaci a růst.
 2. Pojem "transformace" znamená doslova přeměna. Ta se vztahuje k životním vzorcům a postojům, které mají být přeměněny. Proměňuje strachy v odvahu, nedůvěru v důvěru, chudobu v bohatství atd.
 3. TT se aplikuje nejen prostřednictvím jemných dotyků na reflexních zónách páteře na chodidlech, dlaních nebo hlavě, kde se dotýkám mnoha spojitostí ve vývoji fyzického, emocionálního i psychického nastavení plodu, ale také pomocí odstranění a uvolnění programů, které vyjdou na povrch. 

  • Linie nohy: vyjadřuje prenatální vzorce bytí a pohyb vpřed.

  Linie hlavy: vyjadřuje vzorce myšlení.

  • Linie ruky: vyjadřuje konání a změny vzorců myšlení

 4. Linie na vnitřní straně nártu, která odpovídá páteři, představuje časový průběh těhotenství – tedy to, jak během těhotenství u plodu postupně vznikaly páteř, jednotlivé orgány a končetiny.
 5. Jednotlivé body, jež při aplikaci na prenatální linii stimulujeme, odpovídají také jednotlivým čakrám. Při masáži nohy tedy nejsou zpracovávány pouze jednotlivá prenatální období a jejich případná traumata, ale dotýkáme se též jemnohmotných oblastí, které mají účinek na celý lidský organizmus.
 6. Metoda rozvíjí vědomí, odstraňuje negativní duševní struktury a životní vzorce, které se vytvořily během devíti měsíců (v tzv. prenatálním období), kdy embryo vyrůstalo v matčině těle a kdy se nastavovaly základy nové lidské bytosti, tzv. matrice.
 7. Jde o ty životní vzorce, jež se vytvořily prostřednictvím zkušenosti v matčině těle a jež se pak v rodině předávají dále. Tyto vzorce se mohou přenést na dítě jak z matčiny, tak i z otcovy strany. Brání plnému rozvoji a harmonickému toku energie, kterou má člověk k dispozici a tím brání jeho plnému projevení se.

 8. Terapie představuje pro klienta osvobození se od jeho minulosti tím, že postupně dojde k uvolnění negativních vlivů a životních vzorců vytvořených v jeho embryonálním období. Omezující vzorce a struktury, které se staví na odpor rozvoji duchovního potenciálu (jež je u všech lidí neomezený), mizí a nastupuje světlo a prostor. Na rozdíl od obecně známé reflexní masáže nohou se zde nejedná o rovinu organickou, ale o rovinu duševních vzorců a energetického nastavení člověka.

 9. Aplikace terapie působí přímo na jemnohmotnou úroveň naší bytosti, jež přivádí do plného potenciálu. Nastávající změny v procesu naší „obnovy“ probíhají tedy nejdříve na úrovni jemnohmotné a v následku těchto nejhlubších změn naší matrice se změna projevuje na úrovni buněčné, fyzické, emocionální a psychické.

 10. Následně se pak mění vibrace daného člověka, jež k sobě přitahuje nové, jí odpovídající životní situace. V praktickém „hrubohmotném“ životě se pak změny projevují pozvolnou transformací našich postojů k sobě, to, jak se cítíme, jak reagujeme.

 11. MÁ TRVALÝ, HLUBOKÝ A NENÁSILNÝ ÚČINEK.
 12. Kolik sezení je třeba a jak často? To je naprosto individuální. Někteří lidé chodí pravidelně každý týden, někteří tak často, jak to vnitřně cítí. Protože každý je jedinečný, nedá se předem ani říct, kolik sezení bude potřeba, než dojde ke změně. U některých lidí může dojít ke změně po jednom sezení, u některých to může trvat týdny nebo měsíce. Životní síla každého člověka způsobí změnu v takovém čase, v jakém je to pro něj nejlepší. I když ke změnám nemusí dojít hned, mají tendenci být trvalé. Kolik sezení potřebujete? Nechejte svoji životní sílu, aby vás vedla. Někteří lidé absolvují pár sezení a dojde u nich ke změně, jiní pokračují měsíce nebo dokonce roky.  Budete vědět, kdy je čas přestat.

Terapie probíhá ve Zlíně. 

Je možné se domluvit i na dálku.

Terapií začne transformační proces v nás samých, který se projeví následně v životě.

Klienty vedu, jsem Vám po celou dobou podporou, oporou a proto také, pokud má být příčina vyřešena na té nejhlubší rovnině, je potřeba delší čas spolupráce. Proto pro Vás nabízím i zvýhodněné balíčky terapií, kde můžete finančně ušetřit.

CENÍK OSOBNÍ TRANSFORMAČNÍ TERAPIE

Osobní terapie
850,- Kč
650,- Kč
60 min
Objednat
Terarapie probíhá pouze ve Zlíně
Zvýhodněný balíček 10 terapií
5.500,- Kč
5 x 60min
550,- Kč/hod, 100,- Kč sleva/terapii

Reference od mých klientů:

K terapii jsem se nedostala náhodou. Prožívala jsem těžké období. Období depresí, beznaděje, ztratila jsem chuť žít a nevěděla co dál. Hned po první terapii jsem prozřela a emoce vyplavaly napovrch. Cítila jsem uvolnění a že někde hluboko se mi pohnul těžký balvan a Libuška mi jej pomáhá posunout a shodit ze skály, tak abych zase mohla dýchat. Dnes jsem byla asi na páté terapii a je to stále lepší a lepší. Vrátila se mi chuť do života, našla jsem odpovědi na dlouho hledané otázky a s každou terapií objevuji něco nového. Pokaždé mě napadnou jiné věci, něco lepšího nebo si uvědomím kde jsem udělala chybu, co je potřeba změnit a kde se musím zastavit. Každého z nás trápí jiné věci a tak se výsledky vždy budou lišit. Ale můžu Vám říct milé dámy, že jeden týden bez Libušky je jako mít silné abstinenční příznaky! Doporučuji více než 5 terapií, ideálně 10, protože jen tak zjistíte kdo opravdu jste. Je to to nejmenší, co pro Vaši dušičku můžete udělat a já děkuji za to, že mi v tom pomohla právě Libuška. Děkuji!

MichaelaFinanční poradce

Tansformační terapii jsem objevila ve chvíli, kdy mne dohnala má minulost, stačilo málo, vše ve mě se sesypalo a já šla k zemi. Nedařilo se mi při nejlepší vůli, zvednout se a začít zase fungovat, doléhalo na mě pár desetiletí potlačených vzpomínek a já, zcela vyčerpaná pochopila, že si musím konečně nechat pomoct. Přišla jsem za Libuškou odevzdaná s tím, že to asi nezabere, ale horší to být nemůže, tak proč ne. Odcházela jsem bohatší o neskutečný zážitek, jež léčil a na dalších terapiích se prohluboval. Nejen, že to fungovalo, ale já se cítila den ode dne lépe a silnější. Libušku jsem si vybrala dle fotografie mezi několika dalšími a vím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Ona není jen "pracovnice", je opravdu terapeutka se vším, co k tomu patří, včetně pochopení, empatie, lidskosti i tolerance, s níž se mnou pravidelně přetahovala objednaný čas, protože cítila, že to prostě potřebuji. Po 3 měsících se cítím skvěle, mám spoustu energie a neskutečnou chuť do života a k dělání nových věcí. Krom úlevy, zlepšení života a odstranění několika bloků, jimiž mne vybavili již v dětství, jsem získala do svého života i úžasného člověka, který dává svým klientům mnohem více, než si zaplatí.... děkuji Vám, Libuško :-)

Irenka, Praha Ze dna zpět na hladinu....

Terapie u Libušky? Úžasná lehkost bytí, klid, osvobození od strachů - pocit, že vše je jak má...notná dávka energie a chuť do nových věcí....nadhled v každodenním shonu a úsměv na tváři 🙂 Slovy Tomáš Kluse: " Přes všechny pochyby, život je krásný...jsi napojen..." Víc ukáže čas - vždyť není kam spěchat - je krásné být tady a teď... Děkuji

Petralektrorka

Moc děkuji za to, že jsem Libušku mohla poznat a že s ní mohu pracovat na svém osobním rozvoji 🙂 Navštěvuji transformační terapii, začala jsem používat úžasné produkty Dr. Nony, změnila jsem jídelníček a začala jsem chodit běhat. Cítím se šťastná a plná energie a otevírají se mi nová "životní dobrodružství" ... Libuško děkuji a těším se na další terapii;)

Markétaveterinářka

Včera jsem celá unavená, vystresovaná a emočně na bodu mrazu dostala k Libušce na Motýlí terapii. Vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Libuška mě s láskou přijala, vysvětlila, co se bude dít...a že se děly věci. Při terapii jsem měla velice zajímavé, některé příjemné jiné nepříjemné pocity.Každopádně, jsem se probrala po terapii celá odpočatá, měla jsem pocit bezpečí a klidu. Téměř instantně mě přestala bolet hlava. Při terapii mí Libuška aplikovala něco teď už vím, že to byla Archeabakteri, na mé bolavé koleno. Po cestě domů jsem pěkně promrzla, ale s úžasem jsem doma zjistila, že ošetřované kolínko je pěkně rozpálené a to druhé ne. Teprve až dnes ráno jsem naplno pocítila účinky terapie. Jako mávnutím kouzelného proutku, jsem byla a stále jsem plná energie, měla jsem pocit, jako kdybych dostala infuzi kofeinu...Terapie mě zase vrátila do života. A kolínko je už daleko méně bolavé.Děkuji Ti Libuško a už se těším na naše další setkání.

Alenalektorka

Chtěla bych touto cestou poděkovat Libušce, která mě přivedla na novou cestu životem, za kterou jsem jí nesmírně vděčná. Hlavní věc, kterou jsem si uvědomila je, že nechci život jen žít, ale chci si ho užít. A také to, že člověk na sobě musí neustále pracovat, je to nekonečný proces, který však má své výsledky. Po docházení na terapie jsem také začala používat produkty od Dr. Nony a jsem s nimi velmi spokojená. Celkově se cítím lépe, jak po psychické, tak i po fyzické stránce. Nejvíce jsem však nadšená z parfému Ruth, který dokáže zázraky a smete všechny Vaše staré voňavky ze stolu. Libuška je prostě úžasný človek, který svou práci dělá s láskou a radostí a překypuje pozitivní energií. S ní člověk může být opravdu takový, jaký je. Proto můžu Všem její návštěvu jen vřele doporučit. Jestli chcete udělat něco se svým životem a cítit se lépe, začněte hned, není na co čekat 🙂

Klárka

Poslechněte si rozhovor o Metamorfní (motýlí) technice

Chci koupit dárkový poukaz na terapii