Uznej sebe samu jako tvůrce všeho, co si přeješ vytvořit!

Odborné poradenství pro zdravý životní styl

Jezte chytře a mějte krásné a zdravé tělo plné energie a vitality!

Při konzultacích vycházím nejen ze svých vlatních prožitých zkušeností, ale i studiem knih, seminářů a praxe. Dnešní lidé mají chaos v tom co jí, buď se neinformují, jídlo mají jako zábavu, stále velká část popuplace jí málo ovoce, zeleniny, máme nedotatek rostlinných proteinů, zdravých tuků, vlákniny a málo pohybu.

Je to proces, změna stravovacích návyků je dlouhodobá cesta, kdy měníme zastaralé návyky, které máme od dětsví, co nás učí rodiče nebo své vlastní návyky z dospělosti ať už je to ranní pití kávy na lačno, závislost na cukru, nepravidelnost v jídle nebo večerní přejídání.

Správné stravovací návyky jsou tím nejlepším přirozeným řešením pro Vaše zdraví a kondici. Nabízím Vám individuální poradenství ke zdravému životnímu stylu a trvalému snížení či udržení Vaší hmotnosti. Pomůžu Vám cítit se lépe a podpořím Vaše sebevědomí!

Cílem konzultace je získat při osobním pohovoru od klienta co nejvíce informací o jeho problémech a životním stylu a pochopit jeho stav a situaci. Snažím se také dozvědět, jaký je klientův cíl a jeho motivace, protože je to jedním z klíčových prvků v jeho úspěšnosti. Poté je možné dát komplexní doporučení na změnu nejen stravování, ale i životního stylu.

Co Vás čeká při hodinové konzultaci se mnou?

 • zhodnocení a analýza stravovacích zvyklostí, pitného režimu
 • analýza zdravotních problémů a hledání příčiny problému
 • měření na přístroji TANITA (procento tělesného tuku, svalové hmoty a celkové vody v těle, viscereální -vnitřní tuk)
 • vysvětlení principu fungování nutričních pravidel ve výživě pro správné trávení, vstřebávání živin a fungování těla
 • vysvětlení principu vlivu stravy a výživy na práci, sport a harmonii v životě
 • závěrečné doporučení na konkrétní problémy - detoxikace, hubnutí, formování postavy nebo přibírání do svalů
 • doporučení na vhodné potravinové doplňky
 • tipy a návody pro zlepšení zdraví, výkonu a psychiky

Další kroky spolupráce

 • osobní nebo skype setkání 1x za 14dní - 1x za měsíc
 • sestavení individuálního nutričního programu na míru
 • založení klientské karty
 • měření cm + zhodnocení výsledků na bodystatu
 • analýza jídelníčku, pitného režimu, psychiky
 • motivace, inspirace, doplnění pro další kroky ke zlepšení
 • dlouhodobá podpora a vedení
 • vzdělávání na téma: ​pitný režim v běžném životě, proteiny ve stravě, důležitost sacharidů, vláknina a glykemický index, tuky a jejich funkce, mikroživiny a fytoživiny, strava pro úspěšné myšlení, důležitost systematické detoxikace, jak dát vše do praxe, sportovní výživa, kyselinotvorné a zásadotvorné potraviny, nakupování

Konzultace probíhá individuálně ve Zlíně nebo po skype.

Cena konzultace 400,-Kč/hodinu

Zkušenosti mých klientů

Libuško velké díky za to že jsi a že dokážeš pomoci ostatním lidem tak jako mě co se týče zdravého životního stylu a stravování. Líbí se mi tvůj komplexní pohled na celou problematiku od A až do Z. Už než jsem tě poznal jsem začal cvičit jógu, začal hubnout a snažil se o lepší životní styl. Dospěl jsem do bodu kdy už se mi nedařilo více zhubnout a stabilovat váhu. Díky tvým postupným a nenásilným úpravám a radám týkajících se stravovacích návyků a dílčím úpravám jídelníčku jsem za rok zhubnul dalších 7kg čistého tuku a přidal 3kg svalové hmoty aniž bych na tom intenzivně pracoval a jsem si vědom že pořád je co zlepšovat. Velmi se mi líbí například svačinové proteinové tyčinky a koncept jednoduché ale zdravé snídaně a také podpůrných prostředků od Dr. Nony a další vychytávky, které průběžně lovíš z klobouku jako překvapení. Především jde ale o tvé know-how úpravy vhodných návyků, postupné rušení zlozvyků a pozitivní a lidský přístup k lidem a jejich problémům. Díky za to, že jsi a těším se na další zlepšováky na poli odkyselování mého organismu, čištění střev, snižování vnitřního tuku a zvyšování svalové hmoty :-)) Všem doporučuji průběžné konzultace a kontroly a každý ať si zvolí tempo, které mu vyhovuje ale hlavně ať vede sice k pomalým ale trvalým pozitivním změnám života, kondice a zdraví, Marek

Marek Votavawww.localproperty.cz, jednatel a majitel