Nechte na sebe působit živou sílu Mrtvého moře - Archeabakterii

Očista s produkty Dr. Nony, pomoc při alergii

Dobrý den, zdravím Vás, Libuško! Píšu Vám nové zkušenosti s produkty Dr.Nony ohledně  více energie a úlevy od alergií.

1) Sice je aplikuji jen asi 3 týdny, ale jsem moc spokojená a to i v práci. Přidávám soli kam to jde. Ráno piju na lačno vlažnou vodu se solemi, denně si dávám řídkou pleťovou bahenní masku s dynamickým krémem přes ni, na oči 3x denně Eye krém. Má zkušenost je ta, že se na to každé ráno vyloženě těším, protože jindy jsem se probouzela celé dopoledne, byla jsem unavená-což mám léta po zánětu jater chronicky, ALE TEĎ!!

„Se cítím po umytí obličeje solemi, masce a krémech opravdu skvěle osvěžená. Únava sice během dopoledne opět nastoupí, ale to ráno je prima.“

2) Minule jsem měla potíže po parfemaci toaletního papíru-jsem na to citlivá. Aplikovala jsem tam EYE krém a druhý den žádný problém!

3) Trpím alergiemi-na podzim obzvláště, když tleje spadané listí. Na imunologii mi dali kortizony ve spreji, ale já je brát nechci, jen v krajní nouzi. Mám večer napuchlé dutiny a špatně se mi spí. Někdy mě probudí to, že se dusím, jak se nemohu nadechnout. Tak jsem začala stříkačkou prolévat ráno i večer Ústní ředěnou vodou. V předklonu, aby se dostal roztok do dutin hodně hluboko….. Měla jsem také váš první pocit:“Už nikdy více!!!!“ Myslela jsem , že mi shoří mozek.Asi 5 min.

„Ale hned první večer jsem dýchala celou noc skvěle a to i po probuzení. Je to už 4 dny a jsem bez dýchacích potíží, což je fakt pro mne úžasné.“

Balíček: na podporu detoxikace a odkyselení
Balíček obsahuje produkty Gonseen, Soupseen a Goldseen. Tyto produkty se…
DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM
Nenahraditelný tonizující prostředek, který má celkový omlazující účinek. Je to…
KOUPELOVÉ SOLI MRTVÉHO MOŘE
Koupelové soli z Mrtvého moře vám umožní vytvořit léčebné podmínky…
BALZÁM NA OČNÍ VRÁSKY
Velmi jemná kompozice, odstraňující otoky, „kruhy“ pod očima a tmavá…
PLEŤOVÁ BAHENNÍ MASKA
Pleťová bahenní maska s látkami z Mrtvého moře v kombinaci…
Jsem osobní terapeutka, výživová poradkyně v oblasti chronických zdravotních potíží a úpravy váhy. Při konzultacích vycházím z celostního přístupu ke zdraví. Od roku 2011 působím jako odborná konzultantka produktů Dr. Nony z Mrtvého moře s Archeabakterií díky nim pomáhám ženám mít pevné a harmonické zdraví a tak zvládnout náročné dny v práci i ty strávené s rodinou.

Pošlete nám váš dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.