Očista s produkty Dr. Nony, pomoc při alergii

Dobrý den, zdravím Vás, Libuško! Píšu Vám nové zkušenosti s produkty Dr.Nony ohledně  více energie a úlevy od alergií.

1) Sice je aplikuji jen asi 3 týdny, ale jsem moc spokojená a to i v práci. Přidávám soli kam to jde. Ráno piju na lačno vlažnou vodu se solemi, denně si dávám řídkou pleťovou bahenní masku s dynamickým krémem přes ni, na oči 3x denně Eye krém. Má zkušenost je ta, že se na to každé ráno vyloženě těším, protože jindy jsem se probouzela celé dopoledne, byla jsem unavená-což mám léta po zánětu jater chronicky, ALE TEĎ!!

„Se cítím po umytí obličeje solemi, masce a krémech opravdu skvěle osvěžená. Únava sice během dopoledne opět nastoupí, ale to ráno je prima.“

2) Minule jsem měla potíže po parfemaci toaletního papíru-jsem na to citlivá. Aplikovala jsem tam EYE krém a druhý den žádný problém!

3) Trpím alergiemi-na podzim obzvláště, když tleje spadané listí. Na imunologii mi dali kortizony ve spreji, ale já je brát nechci, jen v krajní nouzi. Mám večer napuchlé dutiny a špatně se mi spí. Někdy mě probudí to, že se dusím, jak se nemohu nadechnout. Tak jsem začala stříkačkou prolévat ráno i večer Ústní ředěnou vodou. V předklonu, aby se dostal roztok do dutin hodně hluboko….. Měla jsem také váš první pocit:“Už nikdy více!!!!“ Myslela jsem , že mi shoří mozek.Asi 5 min.

„Ale hned první večer jsem dýchala celou noc skvěle a to i po probuzení. Je to už 4 dny a jsem bez

Všechny doplňky stravy je nutné zapíjet jednou až dvěma sklenicemi čisté vody. Je nutné dbát doporučení lékaře!! Účinky produktů Dr. Nony se dostaví především při jejichdlouhodobém užívání, (ačkoliv se vyskytly i rychlé pozitivní  reakce při jednorázovém použití).

Všechny kosmetické produkty se nanáší v malém množství na pokožku či sliznice, rychle se vstřebávají. Stačí nanášet malé množství, protože biologicky aktivní látky jsou v nich obsažené ve vysokých koncentracích. Díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony nižší.

Veškeré následující postupy a návody mají pouze doporučující charakter a nemají ani nemohou být náhradou za lékařskou péči. Doplňky Dr. Nony jsou podpůrné a doplňkové a v žádném případě to nejsou léky. Nejprve se poraďte se svým lékařem!!

Jsem osobní terapeutka a konzultantka produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Jsem průvodkyní pro všechny ženy, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví a své sebehodnoty. Zabývám se konzultacemi pro zdravý životní styl, transformační terapií pro odblokování energetických bloků a podvědomých programů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.