Podchyť vše na začátku

Co je tím myšleno?

Uvedu na příkladu partnera. Jel přezout pneumatiky. Jak se vrátil, zjistil, že chybí na jednom kole poklice. Cesta trvala pouhých 15 minut a jel po vesnici, takže jel max 50  km/hod. Když volal zpět do autoservisu, tak vše vysvětlil a chtěl hned situaci vyřešit. Oni na to, že se podívají, zda mají náhradní a ať se ozve v pondělí, že si pro ni ale má přijet a platit to bude asi také on.

Na to partner, řekl hned NE. A jasně řekl, ať se situace vyřeší ještě dnes. Zavolal nejvyššímu šéfovi, který se samozřejmě za vše omluvil a tak za půl hodiny volali zpět, že je poklice připravená a partner mohl pro ni přijet ještě před odpolední špičkou. Vše šlo hladce.

Tím, že řekl hned NE a jasně věděl to, že čím více se to bude odkládat, v pondělí by možná řekli, že o ničem neví, celý víkend bysme nad situací přemýšleli a tak klidná a malá situace by vedla k většímu a komplikovanějšímu problému a  komplikovanému řešení celé situace.

„Pád z velké výšky bolí více než z malé a také nás donutí přemýšlet a uvědomovat si souvislosti“

Pokud vše zastavím na začátku, z problému nebude velký problém, ale malý, který snadno a rychle budu řešit a nemusím se tím zabývat několik let a řešit tak velké následky, jakou jsou rozvody, vážné zdravotní komplikace, finanční problémy, atd.

Ano, mám své programy, vzorečky, postoje a nastavení proč signály nevnímáme, nevidíme, neuvědomujeme si souvislosti – PŘÍČINU A NÁSLEDEK. Až najednou přijde situace a mi se možná nad ní zamyslíme, proč se vlastně přihodila.

Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami a odstraňování podvědomých bloků a traumat z prenatálního období. Působím jako osobní terapeutka a konzultantka produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Jsem průvodkyní pro všechny ženy, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví a své sebehodnoty. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.