Uzdravení ze DNY

Josef má 60 let a již několik let trpěl zhoršující se DNOU. S jeho laskavým dovolením krátce popíšu jeho příběh.

Josef docházel na pravidelnou léčbu k lékaři a průběžně tuto chorobu léčil. Ovšem nikdy se mu nepodařilo se dostat do stavu, kdy by ho tato nemoc neomezovala a neobtěžovala. Přišel za mnou na konzultaci a dohodli jsme se na užívání preparátů Nony.

Nejprve začal pít čaj, následně začal používat dynamický krém a ústní vodu. Nakonec přidal kompletní očistnou léčbu – Ravsenn, Reumoseen a Cleanseen.

Od té doby uplynulo několik měsíců a jeho ošetřující lékař nyní konstatoval výrazný úbytek kyseliny močové a za půl roku si Josef mohl dopřát to, co v posledních 5 letech mohl jen poskrovnu: maso a víno.

Jak Jose říká svým svérázným způsobem: „…můžu dlabat, co chci a nic mi není…“

Postup:

První řada

Druhá řada

Třetí řada

Všechny doplňky stravy je nutné zapíjet jednou až dvěma sklenicemi čisté vody. Je nutné dbát doporučení lékaře!! Účinky produktů Dr. Nony se dostaví především při jejichdlouhodobém užívání, (ačkoliv se vyskytly i rychlé pozitivní  reakce při jednorázovém použití).

Všechny kosmetické produkty se nanáší v malém množství na pokožku či sliznice, rychle se vstřebávají. Stačí nanášet malé množství, protože biologicky aktivní látky jsou v nich obsažené ve vysokých koncentracích. Díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony nižší.

Veškeré následující postupy a návody mají pouze doporučující charakter a nemají ani nemohou být náhradou za lékařskou péči. Doplňky Dr. Nony jsou podpůrné a doplňkové a v žádném případě to nejsou léky. Nejprve se poraďte se svým lékařem!!

Jsem osobní terapeutka a nutriční koučka. Mým posláním je být Vaším průvodcem a podporou při uzdravování těla, duše a mysli a hledat souvislosti a příčiny problémů- zdravotních, finančních, vztahových. Zabývám se koučinkem a poradenstvím pro zdravý, vědomý a aktivní životní styl, terapiemi pro odblokování energetických bloků při zdravotních a psychických potížích, podporuji projekt "Zdravá snídaně do každé rodiny" a projekt "Vědomá a zdravá rodina" a provázím maminky během těhotenství pro zdravý vývoj miminka.

Pošlete nám váš dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.