Recept na depresi

Deprese je dlouhodobý stav letargie, smutku, nízké životní energie, špatné nálady, bezmoci a celkové ochablosti. Depresivní stavy mohou být způsobeny také nedostatečným přísunem vitamínů a minerálů v potravě, nebo nevhodnými návyky.

Z pohledu duševně – duchovního deprese znamená, že neovládáme své myšlenky a city, ale oni ovládají nás, naši náladu. Můžou to být také zkreslené, přehnané a nereálné myšlenky, které se vymykají rozumové kontrole tzv. falešné brýle. Pocity viny, přehnané zveličování, předčasné závěry, černobílé vidění. Poci beznaděje, bezmoci, potlačená zlost na sebe samého a pocit „nejsem dost dobrý“.

Je nutné hledat model víry, najít příčinu potlačených emocí a nevědomých programů, které si neuvědomujeme.

Jaká je cesta k uzdravení?

Za prvé je nutné tyto programy, potlačené emoce najít, uvolnit, rozpustit a nahradit je novými programi. Někdy to jde rychle, někdy jsou programy tak hluboko uložené, že je potřeba požádat o pomoc terapeuta, který nám dá nadhled a uvidí to, co mi nevnímáme. Je to rychlejší cesta. Na to doporučuji např. Transformační terapii. kterou s úspěchem využívám u klientů. To je, první krok, jak pomoci naší duši i tělu.

Druhým krokem bude vyčistit naše fyzické tělo od toxických a jedovatých látek. Pro nás důležitým pomocníkem je pramatka života na Zemi –  Archebakterie, která když se dostane do lidského těla, hledá příčinu problému. Vyhání z těla vše, co tam nemá být. Čistí a regenerguje naše buňky a napravuje škody na úrovni DNA každé naší buňky. Do našeho těla nám vkládá program života a lásky, protože je první buňkou na Zemi, co vznikla. Takže nám pomáhá i na podvědomé úrovni a je to pro nás takový domácí terapeut.

Archea buňka je obsažena pouze v produktech Dr. Nony díky uznávané lékařce a vědkyni paní Noně Kuchině. Proto pro řešení zdravotních problémů doporučuji tyto unikáty. Kromě Archey dodáváme do těla i léčivé byliny a minerály z Mrtvého moře.

Tato kombinace nám pomůže při řešení vyřešení problému, uzdraví jej v jádru buňky a mi se můžeme v životě posunout dále.

Recept na depresi s produkty Dr. Nony:

Podpůrná kůra přípravky Dr. Nona:

Vnitřně:

Gonseen – 1 sáček na 1 l vody, pít 1 sklenici 2x denně, preventivní dávkování

Žvýkací tobolky DND – 2-4 žvýkačky denně

Yamseen – 2 tobolky na noc po dobu měsíce

Zevně:

Solné koupele – 2-3x týdně, teplova vody max 37°C, 15 minut

Bambucké máslo – masáž celého těla – po koupeli

Dynamický hydratační krém – aplikovat ráno na místa pulsace

 

ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

Žena 45 let, přes 2 roky trpěla depresí, užívala antidepresiva.

Po konzultaci začala s koupelemi se solí z Mrtvého moře a během dne pila čaj Gonseen. Po měsící přidala komplexní program s tobolkami Lovseen a Yamseen dle doporučení.

Po 2 měsících pravidelného užívání se výrazně psychika zlepšila a žena cítila pozitivní emoce. Absolvovala také 10x Motýlí terapii pro posílení účinku.


Žena 31 let, občasná deprese bez prášků kvůli práci, trpěla vnitřním neklidem, nespavostí, úzkostmi a bolestmi břicha.

Začala brát Yamseen na noc a Lovseen ráno dle doporučení K tomu 2x týdně koupele se Solí z Mrtvého moře. Po 3 měsících užívání se cítila více klidná a bolesti břicha už byly jen chvilkové. Uzdravovací proces také posílila sérii terapií pro aktivování uzdravovacích procesů a harmonizaci energií. Měla větší chuť a více síly do změn, kterých se obávala a cítila v životě více radosti. Díky větší energii zhubla také 5 kg na tuku.

Relaxační metoda Gešer:

Klinika LENOM zpracovala účinnou metodu pro používání solí z vody Mrtvého moře, která byla pojmenována jako Gešer.

Podstata této metodiky spočívá v následujícím:

Do vany s vodou (o teplotě přibližně vašeho těla) nasypte dvě polévkové lžíce soli. Ponořte se do vody, zaujměte pohodlnou polohu, zavřete oči a začněte počítat od 100 do 1. Při obráceném počítání se zbavujete všech negativních myšlenek. Až budete u čís. 1, začněte sám sebe představovat na oblíbeném místě, například na břehu moře nebo na břehu jezera či v lese. Představujte si barvy, které vás obklopují. Vzpomeňte si na zvuky, které si pamatujete a byly spojeny s tímto místem. Poté začněte s autosugescí: Pokud máte srdeční a cévní potíže, představte si vaše srdce jako čerpadlo, které je v pravidelném rytmickém pohybu. Zaměřte se na cévy. Soustřeďte se na problém, který způsobil váš stav a potíže. Poproste o pomoc. Věřte a pomoci se dočkáte!

Počítejte 1,2,3,4,5 a otevřete oči. Postupem času bude tato procedura trvat min. 10 minut. Naučíte se, aby vám voda odplavila všechny negativní myšlenky a neduhy. Naučíte se, jak správně relaxovat, což velmi ovlivní váš život.

Všechny doplňky stravy je nutné zapíjet jednou až dvěma sklenicemi čisté vody. Je nutné dbát doporučení lékaře!! Účinky produktů Dr. Nony se dostaví především při jejichdlouhodobém užívání, (ačkoliv se vyskytly i rychlé pozitivní  reakce při jednorázovém použití).

Všechny kosmetické produkty se nanáší v malém množství na pokožku či sliznice, rychle se vstřebávají. Stačí nanášet malé množství, protože biologicky aktivní látky jsou v nich obsažené ve vysokých koncentracích. Díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony nižší.

Veškeré následující postupy a návody mají pouze doporučující charakter a nemají ani nemohou být náhradou za lékařskou péči. Doplňky Dr. Nony jsou podpůrné a doplňkové a v žádném případě to nejsou léky. Nejprve se poraďte se svým lékařem!!

 

Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami a odstraňování podvědomých bloků a traumat z prenatálního období. Působím jako osobní terapeutka a konzultantka produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Jsem průvodkyní pro všechny ženy, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví a své sebehodnoty. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.