Unavené oči a občasné pálení

Dobrý den Libuško, našla jsem si Vaše stránky a velmi mě zaujaly. Ráda bych také někdy vyzkoušela tu Vaši Motýlí terapii. Ale teď bych ráda od Vás, zda byste mi mohla doporučit něco z produktů Dr. Nony na unavené oči s občasným pálením. A také díky věku se mi lehce zhoršuje zrak.

Děkuji a budu se těšit na Vaši odpověď.

Lucie, Mladá Boleslav

 

Milá Lucie,

děkuji za Váš dotaz k tomuto problému, který řeším čím dál více častěji. Sama jsem nositelka kontaktních čoček a potřebuji více pečovat o své oči. Takže i s očima je to jako s každou částí našeho těla. O každou část je potřeba se starat, tak jako o všechno. Jinak strádá, degeneruje a následně vznikají zdravotní komplikace. Určitě pro Vás velká pochvala, že hledáte alternativu přírodního uzdravování. Produkty Dr. Nona neřeší naše následky, i když také od bolesti ulevují, ale především a zároveň díky Archeabakterii, která jako jediná přežívá v Mrtvém moře, řeší i naše příčiny problémů. Oči také souvisí s játry, takže je potřeba pečovat i o ně.

Určitě na prvním místě paní doktorka Nona doporučuje Balzám na oční vrásky a s ním provádět lehkou masáž kolem víčka, malé množství si dát i lehce pod víčko a toto provádět 2-3x denně. Další produkt je Ústní voda– udělat si ředěný roztok 1:5 nebo 1:3, později i 1:1 (vždy ředíme převařenou vodou) a toto provádět 2x denně a pokračovat dle pocitu až na 1x denně. Pokud by byl problém zánětlivý, tak zakapávat i 6-8x denně po dobu prvních 3 dnů.

K tomu děláme oční obklady z 1 polévkové lžíce ústní vody na půl deci převařené vody a nechat na očích 3-5 minut, 2-3x denně.

Tobolky Ravseen na podporu, detoxikace a regeneraci jater v dávkování 2-0-2 – 1 měsíc, pak snížit na 1-0-1.

Tento postup provádět alespoň 1 měsíc – 3. 3 měsíce jsou základ pro nastartování uzdravujících a regeneračních procesů v organismu.

Držím pěsti a přeji hodně zdraví.

Libuše

Všechny doplňky stravy je nutné zapíjet jednou až dvěma sklenicemi čisté vody. Je nutné dbát doporučení lékaře!! Účinky produktů Dr. Nony se dostaví především při jejichdlouhodobém užívání, (ačkoliv se vyskytly i rychlé pozitivní  reakce při jednorázovém použití).

Všechny kosmetické produkty se nanáší v malém množství na pokožku či sliznice, rychle se vstřebávají. Stačí nanášet malé množství, protože biologicky aktivní látky jsou v nich obsažené ve vysokých koncentracích. Díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony nižší.

Veškeré následující postupy a návody mají pouze doporučující charakter a nemají ani nemohou být náhradou za lékařskou péči. Doplňky Dr. Nony jsou podpůrné a doplňkové a v žádném případě to nejsou léky. Nejprve se poraďte se svým lékařem!!

Jsem osobní terapeutka a konzultantka produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Jsem průvodkyní pro všechny ženy, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví a své sebehodnoty. Zabývám se konzultacemi pro zdravý životní styl, transformační terapií pro odblokování energetických bloků a podvědomých programů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.