Uznej sebe samu jako tvůrce všeho, co si přeješ vytvořit!

Toto je můj příběh, jak to všechno začalo ...

“Věřím, že každý člověk si zaslouží být obklopen tím nejlepším, co může život nabídnout. Každý má právo na hojnost lásky, radosti, tvůrčího vyjádření, talentu, peněz, energie, dokonalého zdraví a život plný splněných přání. Projít přes všechny překážky a situace je často pro samotného jedince náročné a to nám brání, abychom nechali vzlétnout naši pravou podstatu a naplnili svůj život sebeúctou a seberealizací."

 

Můj zájem o zdravý životní styl začal zdravotními potížemi na vysoké škole. Neustále jsem bojovala s řadou problémů, jako byly bolesti hlavy, zvýšené teploty a problémy se zácpou. Ani lékaři nebyli schopni najít zdroj mých potíží.  Během hledání jsem vyzkoušela různé diety, makrobiotiku, dělenou a RAW stravu, půsty, bylinné doplňky, abych pomohla svému tělu. Pochopila jsem, že musím převzít své zdraví do svých rukou a začít hledat cesty sama. 

Mezitím jsem vystudovala VŠ ekonomii, ale věděla jsem, že se této oblasti nechci věnovat. Vnitřně jsem cítila, že mým posláním je pomoc ve zdraví a vše, co se zdravím souvisí.

Cesta životem mi ukazovala, že to není jen o stravě, i když určitě platí “jsme to, co jíme”, ale že většina psychických, zdravotních a emocionálních problémů vznikalo už v prenatálním období, kdy jsme byli u maminky v bříšku, během porodu a hlavně v dětství do 7 let, kdy na nás měli vliv různí lidé svými názory a postoji, které se nám krásně ukládají do našeho podvědomí. 90% všech nemocí a našich problémů má psychosomatický původ a platí, že “jsme to, na co myslíme”.

Hledala jsem také alternativní  způsoby, jak pomoci mému zdraví včetně úpravy stravy a práci s myslí. Prošla jsem si akupunkturou, terapií EFT, metodou Ho´oponopono, kterou aplikuji a doporučuji dodnes a Metamorfní technikou, do které jsem se svojí jednoduchostí zamilovala. Pomohla mi si zpracovat pocity méněcennosti, pocity "nejsem dost dobrá" a spoustu dalších a také mi pomohla být více vnímavější, najít svou hodnotu, mít více kreativity a tvořivosti a cítit se více fit, najít odvahu, sílu a více naslouchat intuici. Největší změny jsem začala vnímat po technice CODEX MENTE, která Vám dokonale obrátí život k lepšímu, ale ne po troškách, ale pořádně 🙂 Více o technice si přečtete zde.

V současné době aplikuji Metamorfní techniku v rámci terapií pro všechny, kteří cítí, že tato technika je právě pro ně. Mě samotné mi pomáhá k hlubokému uvolnění, pocitu vnitřního klidu a přichází mi další a další inspirace.“

A právě toto období v mém životě mě inspirovalo využít nabyté zkušenosti a informace pro pomoc a podporu všem, kteří jsou na cestě hledání řešení svých problémů.

 

Mým posláním je být pro Vás inspirací, možná nápadem, pochopením nebo probuzením a podporou na Vaší cestě za štastným a spokojeným životem.

Můj příběh s produkty Dr. Nona

Baví mě hledat příčiny a souvislosti zdravotních problémů a najít cesty k jejímu vyřešení. Již proto se věnuji od roku 2008  poradenství pro ženy ohledně zdravého životního stylu, jak zvládat v náročném pracovním dni stravovací režim a udržovat si zdraví na vysoké úrovni. Toužila jsem najít něco, co mě i klientům více pomůže po zdravotní stránce, ale také nám podnikatelkám a maminkám zvládat stresující den plný povinnosti, tak abychom si jej užily s lehkostí a vnitřním klidem.

A kdo hledá, ten najde…..a v roce 2010 mi přišly do cesty informace k produktům Dr. Nona s vyjímečnou Archeou. Přišla jsem na úvodní prezentaci, kde jsem se dozvěděla základy, podstatu a smysl. Bylo léto, šílené vedro, váhala jsem, zda mám jít. Ale šla jsem. Ze začátku jsem byla hodně skeptická, protože jsem už měla plno zkušeností s jinými produkty, ale vnitřně jsem cítila, že tohle je něco úplně jiného než to, co se na trhu nabízí.
Bylo to jiné. Jednak složením produktů, které obsahují Archeabakterii z Mrtvého moře, také univerzálním použitím a zakladatelkou vědkyní a doktorkou Nonou Kuchinou. Přestože je firma na trhu přes 20let o této myšlence nikdo neví. Vnímala jsem v tom hloubku a smysl další cesty pro mě, jak pomoci sama sobě i klientkám žít zdravý život naplno.

První jsem jen testovala produkty na sobě a na svých nejbližších klientech. Zkoušela jsem kombinace při terapiích, poradenství, na cestách jako první pomoc a klientky mi začali dávat zpětné reakce – je to příjemné, pomáhá mi to, cítím se lépe, to univezrální použití je geniální. A to mě dávalo zpětnou sílu k tomu šířit informace k Archee a produktech Dr. Nony dále… Začala jsem organizovat přednášky, tak jako já jsem byla poprvé se nezávisle dozvědět více informací, abych se mohla ujistit a získat větší jistotu.

Dnes vím, že udržovat si určitou hladinu Archey v těla Vám dá jistotu, že budete pro své zdraví dělat maximum.

 
Má vlastní zkušenost, která mě totálně přesvědčila - zčernaly mi zuby

Než jsem produkty Dr. Nona začala užívat neměla jsem žádné citelné zdravotní potíže. Alespoň jsem si to myslela. O mých zubech jsem vůbec nic netušila. Moje první velká zkušenost byla taková, že mi asi na měsíc zčernaly zuby. Čistila jsem si je Šampónem na časté použití a Minerální solí. Je to asi šílené, když víte, že máte používát tuto kombinaci vnitřně než jsme zvyklé.

Vnitřně jsem brala bylinnou směs Gonseen a tobolky Ravseen. Sama jsem se zalekla, protože jsem myslela, že jsem si zničila zubní sklovinu. Byla to však reverzní reakce, kdy Archeabakteriie našla skrytý problém, o kterém jsem nevěděla a zachránila mi zuby. Možná i před velkými zdravotními problémy.

Dnes už netestuji. Ale jsem si jistá kvalitou! Pomáhám ženám, které se chtějí cítit zdravě a vitálně v hektickém a náročném pracovním dni. Produkty používám každý den – kdy jsem běžnou kosmetiku vyměnila za smysluplnou kosmetiku nejen já, ale i můj partner, rodiče a děti mých sourozenců. Dnes o svých zkušenostech a zkušenostech klientů mluvím na pravidelných přednáškách.

Nikdy nevíme, co v sobě máme, stejně jako jsem to neveděla ani já. Dr. Nona je v dnešní uspěchané době velká pomoc pro ty, co chtějí žít život naplno v tomto hektickém životě ve zdraví, kráse a s vnitřním klidem. Jak říkám: „Nona není pro všechny, je jen pro ty, co chtěji uchopit život do svých rukou. Je pro odvážné a vytrvalé!“