Novinka- EKOLOGICKÝ PROJEKT  - VYTVOŘTE SI DOMOV BEZ CHEMIE

Toto je můj příběh, jak to všechno začalo ...

Můj zájem o zdravý životní styl začal zdravotními potížemi ve 20 letech na vysoké škole. Tehdy jsem se hodně zajímala o zdravou stravu i sport, kdy jsem začala navštěvovat několikrát týdně fitko a chodila do aerobiku i na jógu. Ale neustále jsem bojovala s řadou problémů jako byly bolesti hlavy, zvýšené teploty, problémy se zácpou, akné a celodenní únava. Ani lékaři nebyli schopni najít zdroj mých potíží. Pochopila jsem, že musím převzít své zdraví do svých rukou a začít hledat cesty sama

Během hledání jsem vyzkoušela různé výživové směry, přes makrobiotiku, dělenou stravu, RAW stravu, půsty, přidala jsem bylinné doplňky, abych pomohla svému tělu. Vše mě posunulo dále a ze všech směrů jsem si vybrala to,co mi sedí a vnímám za správné, ale mé zdravotní problémy se úplně nevyřešily na 100 %. Chtělo to jít více do hloubky. 

Můj příběh s produkty Herbalife

Proto jsem kromě úpravy stravy také začala investovat do kvalitních výživových doplňků. Uvědomovala, že dnešní strava neobsahuje vše, co naše tělo potřebuje nebo bych musela jíst mnohem více než je potřeba. V roce 2009 mi přišly do cesty produkty značky Herbalife, kde mají jediněčně vytvořený systém "BUNĚČNÉ VÝŽIVY", který obsahuje výživný nápoj Zdravé jídlo, čaj Thermojetics, bylinný nápoj aloe a bylinnou vlákninu. Do těchto produktů jsem se rychle zamilovala. Vyhovovala mi jednoduchost, účinnost a efektivita. Celý systém tělo vyčistí od toxických látek, vyživí a zregeneruje. Hlavně zdravé jídlo je výborná, rychlá a zdravá snídaně, kterou snídám s celou rodinou již přes 9 let nebo také rychlá a výživná svačina.

Dnes tyto produkty užívám pravidelně a dlouhodobě pro prevence zdraví a jsem s nimi velmi spokojená. Pomáhají mi doplňovat to, co z běžné stravy nedostanu, šetří můj trávicí systém a také si udržuji stabilní váhu a užívám si života naplno. Pomáhají mi také při sportu v rámci regenerace a i v celém období těhotenství, šestinedělí a v období kojení pro zdravý vývoj miminka.

Osobní a duchovní rozvoj, metamorfní, transformační technika

 

Cesta životem mi ukazovala, že to není jen o stravě, i když určitě platí “jsme to, co jíme”, ale že většina psychických, zdravotních a emocionálních problémů vznikalo už v prenatálním období, kdy jsme byli u maminky v bříšku, během porodu a hlavně v dětství do 7 let, kdy na nás měli vliv různí lidé svými názory a postoji, které se nám krásně ukládají do našeho podvědomí. 90 % všech nemocí a našich problémů má psychosomatický původ a platí, že “jsme to, na co myslíme, cítíme, mluvíme a jednáme”.

Proto jsem hledala také alternativní  způsoby, jak pomoci mé duši skrze duchovní a osobnostní růst, abych se více napojila sama na sebe, svou duši a naučila se mít ráda, respektovat se a mít svou vlastní zdravou sebehodnotu. Prošla jsem si akupunkturou, terapiemi EFT, cestou, kineziologií, konstelacemi, andělským léčením, metodou Ho´oponopono, kterou aplikuji a doporučuji dodnes a Metamorfní technikou, do které jsem se svojí jednoduchostí zamilovala. V současné době aplikuji Metamorfní techniku v rámci Transformační terapie, která je souhrnem různých technik. 

Největší změny jsem začala vnímat po technice CODEX MENTE, která Vám dokonale obrátí život k lepšímu, ale ne po troškách, ale pořádně :)

Každá metoda má své a vždy jsem se posunula o kousek dále a ty investované peníze za to stály. :) Pro mě "škola života" 

Můj příběh s produkty Dr. Nony

V roce 2010 mi přišly do cesty informace k produktům Dr. Nona s vyjímečnou Archeou. Přišla jsem na úvodní prezentaci, kde jsem se dozvěděla základy, podstatu a smysl. Bylo léto, šílené vedro, váhala jsem, zda mám jít. Ale šla jsem. Ze začátku jsem byla hodně skeptická, protože jsem už měla plno zkušeností s jinými produkty, ale vnitřně jsem cítila, že tohle je něco úplně jiného než to, co se na trhu nabízí.
Bylo to jiné. Jednak složením produktů, které obsahují Archeabakterii z Mrtvého moře, také univerzálním použitím a zakladatelkou vědkyní a doktorkou Nonou Kuchinou. Přestože je firma na trhu přes 20let o této myšlence nikdo neví. Vnímala jsem v tom hloubku a smysl další cesty pro mě, jak pomoci sama sobě i klientkám žít zdravý život naplno.

První jsem jen testovala produkty na sobě a na svých nejbližších klientech. Zkoušela jsem kombinace produktů při terapiích, poradenství, v běžném osobních životě, na rodině, na cestách jako první pomoc a nejen klientky mi začali dávat zpětné reakce – je to příjemné, pomáhá mi to, cítím se lépe, to univezrální použití je geniální. A to mě dávalo zpětnou sílu k tomu šířit informace k Archee a produktech Dr. Nony dále… Začala jsem organizovat přednášky, tak jako já jsem byla poprvé se nezávisle dozvědět více informací, abych se mohla ujistit a získat větší jistotu.

Dnes vím, že udržovat si určitou hladinu Archey v těla Vám dá jistotu, že budete pro své zdraví dělat maximum.

Má vlastní zkušenost, která mě totálně přesvědčila - zčernaly mi zuby

Než jsem produkty Dr. Nona začala užívat neměla jsem žádné citelné zdravotní potíže. Alespoň jsem si to myslela. O mých zubech jsem vůbec nic netušila. Moje první velká zkušenost byla taková, že mi asi na měsíc zčernaly zuby. Čistila jsem si je Šampónem na časté použití a Minerální solí. Je to asi šílené, když víte, že máte používát tuto kombinaci vnitřně než jsme zvyklé.

Vnitřně jsem brala bylinnou směs Gonseen a tobolky Ravseen. Sama jsem se zalekla, protože jsem myslela, že jsem si zničila zubní sklovinu. Byla to však reverzní reakce, kdy Archeabakteriie našla skrytý problém, o kterém jsem nevěděla a zachránila mi zuby. Možná i před velkými zdravotními problémy.

Dnes už netestuji. Ale jsem si jistá kvalitou! Produkty používám každý den – na výživu, systematickou detoxikaci a regeneraci mého těla, na vitalitu i energiee, na péči o pleť, kdy jsem běžnou kosmetiku vyměnila za smysluplnou. 

Produkty si také zamiloval můj snoubenec, naši rodičové i děti mých sourozenců. Každému klientovi sestavuji individuální nutriční program přímo na tělo. Pořádám pravidelné online poradny, tématické webináře, natáčím videa k jednotlivým produktů a organizuji celodenní semináře.  Založila jsem FB komunitu Poradna Libuše Jankůjové.

Nikdy nevíme, co v sobě máme, stejně jako jsem to neveděla ani já. Dr. Nona je v dnešní uspěchané době velká pomoc pro ty, co chtějí žít život naplno v tomto hektickém životě ve zdraví, kráse a s vnitřním klidem.

Jak říkám: „Nona není pro všechny, je jen pro ty, co chtěji uchopit život do svých rukou. Je pro odvážné a vytrvalé!“

Osobní setkání s paní doktorkou Nonou, Slovensko 2017